Jaká barva koberce a malby

Od: Datum: 18.09.12 00:27 odpovědí: 2 změna: 18.09.12 11:47

Dobrý večer,prosím Vás poradte mi někdo jakou barvu koberce, malby a doplnků mám zvolit ke svému stávajícímu nábytku.Mám nyní černo-šedou stěnu,černou eko kůži s šedým čalouněním sedačku,šedý koberec,šedo-bíle závěsy,vymalováno světle zeleně.(Obývácí pokoj ted působí dost tmavě a chladně).Ráda bych ho chtěla prosvětlit a oživit.(Nyní bych chtěla zvolit kombinaci červené-bílé,nebo oranžové).Také bych prosila o radu k mojí ložnici.Nábytek je bílý,čalouněná posel sametová tmavo modrá,přehoz a polštáře prouškové v barvě bílá-světle modrá a tmavě modrá.Koberec světle modrý s růžovou.Vymalováno sytě žlutá v kombinaci se světle modrou.Malba na mě niní působí nevhodně(špatně se mi spí).Děkuji Vám všem za rady.Alexová.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 18.09.12 07:21

Dobrý den.

Mám prakticky stejně barevně zařízený obývací pokoj. Vymaolváno mám meruňkovou barvou, ne moc tmavou. Pokoj vypadá moc dobře, barva ho krásně oživila, prosvětlila. A do ložnice Vám můžu poradit z vlastní zkušenosti bílou barvu, maximálně světle modrou. Ta by se Vám hodila (stejně jako bílá) i ke koberci a povlečení, posteli. Měla jsem už ložnici vymaovanou světle zeleně, žlutě i barvou okrovou. Musím říci, že nejméně rušivě na mě působí právě ta bílá.

doplněno 18.09.12 12:03:

V obývacím pokoji bych volila koberec kávový nebo nebo bych nechala koberec do šeda, šedá s bílou nebo i šedá s oranžovou. To by mohlo být velmi zajímavé. Ložnici bych ladila do modra. Máte modré čalounění, ložní prádlo. Koberec modrobílý nebo jednobarevný světle modrý. Tu růžovou bych vynechala.

Ale je to jen rada od počítače, samozřejmě to chce vyzkoušet, promyslet.

Ohodnoceno: 2x

Od: bianka*
Datum: 18.09.12 11:47

Dobrý den,

děkuji Vám za radu na vymalování,ale ještě bych Vás chtěla poprosit o barvy koberců do obouch místností.Děkuji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.