Plastová okna od oknostylu

Od: Datum: 17.09.12 17:32 odpovědí: 4 změna: 08.11.14 11:36

Dobrý den, zajímalo by mě jestli má někdo okna od Oknostylu Udělali mně celkem slušnou nabídku konkrétně 6 komorový profil premium round line s dvojsklem s kováním siegenia aubi.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: omaha1*
Datum: 19.09.12 16:01

Zdravím,nechali jsme od oknostylu také dělat okna a všechno bylo a je v naprostém pořádku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomv
Datum: 20.09.12 08:01

Taky mam oknostyl...sice mi az na potřetí dovezli jedno okno spravne namereny ale okna jsou v poho...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vesely
Datum: 20.09.12 18:16

Tak stále nevím jaké okna vybrat ještě přemýšlím o firmě svět oken chci dvojsklo nabídli mě profil Gealan S8000 IQ, nabídka se mi zdá také zajímavá. Rozhoduji se mezi firmou Oknostyl a Svět oken.

Od: jiriz
Datum: 08.11.14 11:36

Před 3 roky jsem si nechal vyměnit okna u rod. domu firmou Oknostyl.Od počátku jsme měli s okny problém.Okna zamrzaly zevnitř (při velmi nízkých venkovních teplotách), při teplotách kolem 0 se okna silně rosí, jsou celá zamlžená(někdy i odshora až dolů), voda stéká na parapet.Několikrát jsme tento problém reklamovali, jednou nám byla reklamace zamítnuta.Na další reklamci stejného problému firma měnila těsnění, problém ale trval dále. Pak vyměnili 1 tabuli skla(druhá na okně zůstala), abychom porovnali rozdíl.Vyměněné sklo ale je ještě horší. Když jsou původní skla zarošená do poloviny, vyměněné skklo je orošené úplně celé.vyfotili jsme to a poslali znovu do firmy Oknostyl, ale na toto nám bylo již jen sděleno, že se reklamace neuznává a doporučení, že máme víc větrat.Odpověděli jsme, že žádáme o vyřešení problému nebo vrácení celé finanční částky. Dále s námi již nekomunikují. Vyvarujte se této podvodné firmy, která má za cíl pouze oškubat lidi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.