Vývod sušičky

Od: Datum: 15.09.12 19:47 odpovědí: 2 změna: 18.09.12 20:41

Dobrý večer... dneska jsem začal řešit jednu věc ohledně sušičky... mám odvětrávací (i kondenzační) sušičku... z té odvětrávací bych potřeboval odvest někam teplý, vlhký vzduch, ale nevím kam. Mám nato dvě možnosti a to buď do okýnka asi metr a půl nad sušičkou a metr a něco od ní udělal díru a vyvest hadici tama a nebo sušičku přesunout sušičku do rohu naproti kde je vývod na komín ( může být sušička vyvedena do komína?)... no ale problém je ten že toto nějaké takové řešení potřebuju na zimu, protože v místnosi kde je sušička je pak takový ten vlhký vzduch... tak jesli stím někdo máte zkušenosti tak prosím o radu...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 17.09.12 16:39

"fiik", do komínu ne, jedině pokud je nefunkční ke kamnům, ale stejně, raději ne. Záleží, kde bydlíte, pokud v rodinném domku, tak udělat otvor skrz zeď a z venku dát sítko. My to tak máme také. Já mám sušičku ve spíži a přes zeď vývod vzduchu ven. - pt

Od: fiik®
Datum: 18.09.12 20:41

"pt" ten komín je právě nevyužitý tak jsme si říkal, že by to možná šlo no... sušičku mám v rodinném domě ALE nejsou tam takové ty klasické zdi, ale festovní zdi... taky jsem nad tím uvažoval, ale nebude to přez zimu promzat? nebo tam nějakou zpětnou klapku?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.