Tekuta Hydroizolace

Od: Datum: 13.09.12 21:26 odpovědí: 8 změna: 14.09.12 16:24

Dobry den,

chtěl jsem se zeptat zda mate nekdo zkusenost s tekutou hydroizolaci?

Potrebuji dat na beton.podlahu a jeste k tomu samonivelacni sterku. Nasledne laminatova podlaha.

Je mozne dat tekutou hydroizolaci a na to tu nivelacku nebo to musi byt obracene?

Diky!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 21:52

tekutá lepenka může být pod nivelačkou...

ale je třeba i další detaily..

doplněno 13.09.12 22:09:

jako napojení na kraje atd..

Od: mirat86
Datum: 13.09.12 21:54

Děkuji za odpověd!

A jake detaily mate na mysli?

Od: nemec*
Datum: 13.09.12 22:13

Napojeni na izolaci zdi pokud tekuta izolace bude jedina izolace v podlaze

Datum: 14.09.12 07:27

v podlaze je stara izolace...je to asi 40let stary dum...do podlahy jsem delal drazky do kterych jsem dal rozvod vody.

Tim jsem narusil starou izolaci. Pak jsem kolem drazky obouchl beton na izolaci, udelal prvni vrstvu betonu ( k izolaci ).

Natrel gumoasfaltem a dal terak ktery jsem privaril na starou izolaci a jeste jednou pretrel gumoasfaltem a zabetonoval.

Na strane mistnosti kde jsem delal odpad jsem musel asi 20% podlahy z celkove plochy vymlatit uplne na hlinu. A to je ten problem...

Stara izolace co je ve zdi se pri kontaktu z venku rozpada. Tim nemuzu napojit novou izolaci na tu ve zdi. Udelal jsem ted prvni vrstvu betonu. Tu potru gumoasfaltem a terakem pripojim na starou izolaci co je v podlaze ale na zed uz nenapojim. Udelam to tak, ze ji u zdi uhnu smerem nahoru a zatavim na zed.Tim se nedostane vlhkost z betonu na zed. Chci to vse jeste pojistit tekutou hydroizolaci.

Datum: 14.09.12 12:37

ok, jen bych přeji zkusil odsekat zeď asi 5 cm do hloubky kde je stará rozpadající se lepenka. Tam by neměla být již rozpadána.

lepenku

Datum: 14.09.12 16:22

Dekuji zkusim to ...

Datum: 14.09.12 13:47

Když už jsi v tom asfaltování,tak je to pod betonem lepší,jako nějaká tekutá hydroizolace.Protože když se objeví po zatvrdnutí betonu nějaké prasklinky,tak praská i ta hydroizolace.Bitumen vydrží,je pružný.

JABRAKA

Datum: 14.09.12 16:24

To jsem udělal...mám první vrstvu betonu a ted napojim na starou izolaci v podlaze a na to dam dalsí vrstvu betonu.

Jak jsem jiz psal...Tu tekutou chci dat jen jako pojistku jelikoz jsem tam delal dost napojeni na starou izolaci.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.