Výměna oken

Od: Datum: 13.09.12 08:28 odpovědí: 6 změna: 20.11.12 20:09

Dobrý den, chystám se na výměnu oken ve starším RD původní okna dřevěná špaletová. Do dvou let chceme opravit fasádu+ výměnu parapetů. Plastová okna osadí a zapění, vydrží to zapěnění pěnou slunce, zimu. Ostění venku bych chtěl zapravit až se zateplením fasády. Parapety venkovní bych měnil také až s vnější fasádou, napojí nové okno na původní parapety?

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 13:01

Pěna vydrží, buďte bez obav. Požádejte, aby dali pěny víc, pak ji přiřežete.

Datum: 13.09.12 15:34

*smich* to mi taky zedník říkal a dneska koukám jak blázen co se s pěnou děje *ee*

Datum: 13.09.12 15:36

Jo, jo, po roku dekraduje a po dvou, pokud na ni praží sluníčko ji vymetete smetákem *zed*

Od: jajana
Datum: 13.09.12 15:48

Pěna není vůbec vhodná, doporučuji 3D spárovou pásku

Datum: 13.09.12 15:52

Na detailech se domluvte s relizační firmou.

Pěna na sluneční straně vydrží jednu sezonu, pak už se začíná sypat.

Datum: 20.11.12 20:09

Nechala jsem si letos vyměnit okna firmou PRAMOS ze Šitbořic. Můžu ji všem vřele doporučit. Mám trojsklo a už teď nemusím tolik topit. Pracovníci byli perfektní. Rychlí a precizní. Je to až k neuvěření, že se ještě dneska může najít taková solidní firma. Perfektní práce a solidní cena. Všem vřele doporučuji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.