Lednička - vyplatí se NO FROST?

Od: Datum: 29.11.08 22:26 odpovědí: 9 změna: 24.09.13 15:09

Potřebuji poradit s výběrem kombinované lednice. Původně jsme chtěli nějaký osvědčený Electrolux nebo Bosch. Ale prodejce nás od nich odrazoval, že prý se výroba přesunula někam do Polska a kvalita prý už není to co bývalo. Nabízený Liebherr se nám moc nelíbí designově a taky ani vnitřní uspořádání a výbava není to co chceme a můžeme finančně dovolit (limit 15 000). Pak jsme narazili na LG GRB 399. Je v nerezu (platinově stříbrná barva). Zaujal nas designem i vnitřkem. Líbí se mi i Nofrost. Neuděláme chybu koupí tohoto modelu? Oplatí se No frost, když je tím pádem větší spotřeba asi o 70 kW? Popřípadě doporučte jiný vhodný nerez model. Může být i kapku menší, manželka by chtěla nižší. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.08 22:36

Se systémem NoFrost se setkáte u spousty moderních chladniček. Jeho výhodou je rychlejší zamražení potravin a netvoření se námrazy. Jestli jsou LG lednice dobré, nedokážu posoudit.

Ohodnoceno: 0x

Od: plesoun*
Datum: 29.11.08 22:40

To že neí Lg jedinou značkous Nofrostem vím. Ale jde mi spíše, zda se Nofrost oplatí. A taky, jestli není lepší vzít nějkakou jinou značku enž Lg.

Datum: 29.11.08 22:46

Ano, vyplatí se to. Já bych si lednici LG nekoupil, stejně tak jako Ardo a jiné "značky". V klidu bych zakoupit jednu ze tvých dvou preferovaných značek výše uvedených. Však se na ně můžeš poptat i v jiné prodejně.

Datum: 30.11.08 06:44

Plesoune:

Mluvíš ve svém příspěvku o spotřebě.Pokud jsou někde uvedeny technické údaje,určitě ne spotřeba.Spíše příkon.Spotřebu zjistíš až při provozu.Jedna část spotřeby je tedy příkon.Ten ale může být využit různě,ekonomií provozu,umístěním chladničky,častým otvíráním,prostředím,ukládanými potravinami,takže u stejné chladničky mohou mít dva zákazníci doma různou spotřebu elektřiny.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.08 11:15

Dobrý den,máme gorenje a nemohu si stěžovat.

doplněno 30.11.08 11:25:

http://www.heureka.cz zkuste se porozhlédnout zde.

Datum: 01.12.08 18:58

Tak pořád ještě váháme s výběrem ledničky. Do užšího výběru postoupily nakonec :

1) Liebherr CNesf 30330
2) Liebherr CUesf 35030
3) případně jejich verze v bílé barvě (je tam poměrně velký cenový rozdíl)
4) Bosch KGV36X47 (bez Nofrostu,ale v A++ třídě)
5) LG GRB 399 PLQA

O Liebherru každý básní, jaká je to špička, Od Bosche a LG mě spíše většina odrazuje. Tak fakt nevím. Bosch nemá Nofrost, ale je zato v A++. Poraďte.

Datum: 01.12.08 19:30

Ještě drobný dotaz an poměrně neznámou značku SNAIGE. Jde prý o poměrně kvalitní značku, tuším z Dánska, poskytují na výrobky 4-letou popřípadě dokonce i 7-letou záruku. Dnes jsem je viděl na vlastní oči. Vypadaly slušně, ale bojim se...

Od: kejki3
Datum: 01.12.08 19:55

Liebher je opravdu špička, nízká spotřeba a protože máme v rodině i hodně starší, tak potvrzuji, že držák.

Od: atasco
Datum: 24.09.13 15:09

Mám doma už 6 let No Frost ledničku s mrazákem LG a maximální spokojenost. Bez no frost systému bych dnes už nekupoval a LG mohu jen doporučit

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.