Jak na lumpa?

Od: Datum: 11.09.12 14:20 odpovědí: 5 změna: 12.09.12 00:27

Prosím o radu. Už mi ani tak moc nejde a škodu ale o nějakou lidskou morálku a princip. Prodala jsem sedací soupravu. Kupující mi při stěhování sedačky z mého bytu poškodil mé vchodové dveře dělané na zakázku. oprava cca 2.-3. tisíce. Sám prý pojistku nemá, na místě mě nějak odškodnit nehodlal. Slíbil, že to zařídí ve firmě, jako že mi dělali vodu, nebo nějakou opravu jako firma a došlo k poškození. Nyní mi je jasné že to byl výmysl, jen aby se mě zbavil. V ten den,jsem ještě zavolala policii, udělala jen fotky. k sepsání nedošlo, nechtěla jsem, doufala, že to vyřeším sama. Kupující se však nehodlá s mou osobou už bavit a nijak nereaguje. jako invalidní máma samoživitela si opravdu nevím rady. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.12 16:41
avatar

Jako, že mi něco dělali a jako mi to poškodili? To si oba zahráváte s pojistným podvodem! A na policii asi taky neuspějete, tak malá škoda jde automaticky k trestní komisi OÚ. Myslím, že daleko větší úspěch by jste měla s útokem na city a svědomí, právě proto, že jste MÁMA a ještě INVALIDNÍ. Naděje sice málá, ale pokud by jste byla vytrvalá ... já prostě na svědomí a lidský přístup věřím víc, než na výhružky, podvody a byrokratickou válku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renik*
Datum: 11.09.12 17:04

To vyšlo z jeho ust . Já to nemám zapotřebí . Už jsem provolala dost peněz a bylo to k ničemu. Komunikace na nule. ale když něco provedu, tak musím nést i zodpovědnost né, Copak je malé dítě?

Od: artik*
Datum: 11.09.12 17:10

vysi někoho kdo přijede na inzerát pouštíte do bytu? buďte ráda , že máte tak malou škodu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 11.09.12 22:29

A že by invalidní paní vynesla sedačku před dům, aby kupujícího nemusela pouštět do bytu? To mi hlava nebere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 12.09.12 00:27

Co s tím policie, udělal to úmyslně? Uhánět o náhradu škody nebo k soudu

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.