1x

Jika LYRA - nahradni dily

Od: Datum: 08.09.12 13:01 odpovědí: 4 změna: 10.09.12 16:57

Dobrý den,

nevíte o nějakém obchodě v Praze, kde bych s jistotou našel náhradní díly na JIKA Lyra, jednokomorový klozet?

Nemám s tímhle žádné zkušenosti a na webu nikde neuvádí náhradní díly. Až mám pocit, že politika těchto společností spočívá ve výměně celé toalety :-D.

Díky za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 08.09.12 22:22

Náhradní díly býají společné pro různé typy sanitární keramiky, a to nejen od jednoho výrobce. Mimoto lze originální díly nahradit i dílem od jiného výrobce, rozměry bývají typizované. Zkuste upřesnit co přesně potřebujete, třeba konkrétní díl najdem.

Ohodnoceno: 2x

Od: mrkatko
Datum: 10.09.12 14:17

Dobrý den,

konkrétně mi jde o celé splachovácí ústrojí, tzn. napouštěcí ventil (za těch 10 let, už moc netěsní) a samozřejmě samotný splachovací mechanismus. Ten již netěsní, asi před dvou lety jsem jej spravoval a nyní upadl již i ten polystyrenový válec od toho plastového výlisku.

Jedná se o Jika Lyra - jednokomorové splachování.

Od: aaaaaa*
Datum: 09.09.12 02:19

zkusil bych obchody co maji tento sortiment a tam to poptat

Od: dahol*
Datum: 10.09.12 16:57

zkuste servis na Jiku na:http://www.jika.cz/servis-montaz-zaruka/zarucni-servis/
Určitě se s p. Štěpánkem dohodnete.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.