Mysi v podkrovi

Od: Datum: 06.09.12 13:46 odpovědí: 6 změna: 06.09.12 18:16

zdravim,

letos v zime jsem mel v obytnem podkrovi mysi ci jine hlodavce prochazejic se mezi strechou a sadrokartonem. koupil jsem tedy v OBI takovy ten elektronicky plasic. uz tenkrat to nepomahalo a podle mne si mysi z nej meli spise srandu.

s prichazejici zimou uz se zase rojej, takze bych rad slysel nejake doporuceni na ucinejsi,

nejake zkusenosti?

predem moc dekuji,

jk

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 06.09.12 13:52

Nacpat mezi sádroš a střechu i kočku... *smich*

Ne - vážně, v tomto případě jsou nejvhodnější otrávené návnady ( např.: http://www.vitalpet.cz/cz-kat…ku-granule-otravene-zrni.html ), zřejmě nehrozí, že by do dutin lezly děti či domácí zvířata...

doplněno 06.09.12 14:23:

Pastičky - pokud jde o běžně (pro člověka) nepřístupné dutiny, jsou pastičky nereálné...

doplněno 06.09.12 14:30:

Neznám ultrazvukový odpuzovač, který skutečně funguje... Netvrdím, že neexistuje - ale neznám... Vyzkoušel jsem jich několik (na ´baráku´, kam se vždycky myši nastěhovaly jako na ´zimní byt´), žádný účinek jsem z roku na rok nepozoroval... :(

Pak pomohl pes volně pobíhající po zahradě okolo...

Od: w1dowmaker*
Datum: 06.09.12 13:54

Než jed, tak už radši pastičky, ty jí klepnout hned. U jedu hrozí, že ho pozře a umře za sádrokartonem a věřte mi, že ten puch by jste cítit nechtěl...

Od: ron*
Datum: 06.09.12 14:02

Dobrý den.

Elektronický plašič moc nefunguje, myši si na něj zvyknou. Nejlépe je nastražit pastičky s návnadou (ořech, kus salámu).

Datum: 06.09.12 14:19

Též se přimlouvám za klasické pastičky (taky jsem je v zimě takhle chytal). Otrávená návnada je fajn, ale nikdy nevíte kde ta myš chcípne = jestli Vám nebude smrdět za zdí, případně ji nesežere nějaký domácí mazlík...

Od: jirikoo*
Datum: 06.09.12 14:24

cely prostor pod strechou nad sadrokartonem je uzavreny a tezko mohu dat dovnitr pasticky, nicmene jiz predtim jsem mel nejake pasticky venku na balkone a u okna, ale nezabraly... no uvidime...

jed mi take pripada trochu nestastny - ten puch z rozkladajiici se mysi je nesnesitelny (znam to jiz drive z klimatizace v posilovne)

spise jsem uvazoval o tomhle: http://www.deramax.cz/deramax…puzovac-plasic/d-70582-c-908/

pouziva promenlivy vykona a frekvenci zvuku, aby si hlodavci na nej nevykli

jk

Datum: 06.09.12 18:16

Rozhodně NE otrávené návnady! Otrávená myš chcípne někde v nepřístupném meziprostoru a tam se začně rozkládat. Line se odtamtud příšerný mrtvolný puch, který zamoří celé podkroví a trvá to několik let, než zmizí. To už raději pastičky - myš si k nim dojde a chycená se dá odstranit.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.