Je možnost přijet někam na přiučenou

Od: Datum: 03.09.12 12:27 odpovědí: 6 změna: 04.09.12 07:34

Rád bych se naučil cokoli nového. Tak mě napadlo zeptat se, jestli nemáte někdo tip na něco, kde bych mohl přijet, pomáhat, učit se. Ideálně by mě zajímalo přírodní stavitelství - tesařina, kámen, hlína. Nebo roubenka by byla fajn. Prostě jestli někdo na něčem podobném dělá a nevadí mu nárazová výpomoc, tak to rád uslyším ;) Je ale fakt, že i zateplení polystyrenem bych rád zvládnul, tak jestli někdo (nejlépe na jižní moravě) na tomto dělá svépomocí a uvítá nadšence pro podávání polyše, tak dejte vědět :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.12 13:35

Zkus se zeptat v nějaké firmě na zateplování, zda-li nepotřebují výpomoc. Možná bys za to dostal i pár korunek.

Od: buss®
Datum: 03.09.12 13:50

Vybrat na intu a psát, telefonovat, objíždět.

Datum: 03.09.12 14:38

Možná by pro vás nebyla špatná nějaká forma dobrovolnictví - možná pro nějaký ekologický spolek, v rámci nějaké farmy či něco podobného, kde by se mohlo stavět. Zahledejte pod hesly dobrovolník, dobrovolnictví Tuhle jsem někde zahlédla například žádost o pomoc při opravách kovárny ve skanzenu...

Od: neon®
Datum: 03.09.12 14:53

Jojo, to všechno znám a děkuju za reakce. Hledám právě už ty konkrétní tipy. Zkouším štěstí, jestli se tu nenajde někdo, kdo řekne "tam a tam dělám to a to". Že se něco obecně dělalo a bude dělat, tak vím. Ale zrovna teď o ničem nevím :)

Datum: 03.09.12 19:57

www.šťastnédomy.cz

Od: josefkos
Datum: 04.09.12 07:34

Dĕlám rekonstrukci celého bytu. Momentálnĕ bouráme atd. V sobotu můžeš přijet
603541054. Jižní morava.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.