Díry v plovoucí podlaze

Od: Datum: 03.09.12 11:35 odpovědí: 1 změna: 03.09.12 12:07

Dobrý den, mám takový problém s dírami v plovoucí podlaze, nejedná se o velké díry, ale jsou tam. A jak to tak bývá, stalo se to uprostřed celé místnosti. Je nějaká možnost to rozebrat třeba od dveří, které jsou ve stejné úrovni, nebo se to musí rozebrat od začátku, od stěny? A fungují takové ty tmelové sady na opravy plovoucích podlah? Jde mi je o to, když ji budu stírat, aby se to po nějaké době nevyboulilo. Děkuji za informace..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.09.12 12:07

"Díry v plovoučce" - jde o rozšířené spáry mezi jednotlivými ´prkny´? - je potřeba celou plovoučku rozebrat, opravit její podklad (pravděpodobně je uprostřed místnosti příliš měkký - prošlápnutý) a krytinu položit znovu.

Tmelit takové škvíry nemá smysl, protože se stahují/roztahují a tmel se vydrolí (vymačká). A - ano, pokud do mezer zateče voda, krytina se časem znehodnotí - nosná vrstva nabobtná a rozpadne se.

Pokud máte podlahu novou, reklamujte ji (její položení) u dodavatele.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.