Poradí mi někdo dřív než se zblázním?,

Od: Datum: 01.09.12 19:07 odpovědí: 16 změna: 02.09.12 22:03

BYDLÍM V DOMĚ KTERÝ SOUSEDÍ-PŘÍMO NAVAZUJE NA POZEMEK MĚSTA.jE NÁS TU 10 RODIN.VŠICHNI TEN POZEMEK MĚSTA POUŽÍVÁME UŽ NĚKOLIK LET NA SEZENÍ A ODPOČINEK.NA TOM POZEMKU MÁME VŠICHNI KOLNY NA KOLA A NÁŘADÍ.VÍM ŽE SE TO NESMÍ ŽE POZEMEK JE MĚSTA ALE PROBLÉM JE JINDE.NASTĚHOVALA SE SEM RODINA A TA ZAČALA POUŽÍVAT TU KOLNU NA NĚCO CO MĚ PŘÍVÁDÍ K ŠÍLENSTVÍ.OD RÁNA DO VEČERA ZHRUBA DO 19 HOD TAM SEDÍ A POUŠTÍ SI TU HROZNOU HUDBU /DUC DUC DUC/NIC JINÉHO NENÍ SLYŠET JEN TO DUNÉNÍ A FURT DOKOLA.MÁM SMŮLU NÁŠ BYT JE BLÍZKO A MUSÍM MÍT ZAVŘENÁ OKNA ABYCH SE NEZBLÁZNILA ŽE BYCH SI ŠLA SEDNOUT NA DVÚR TO JE NEMOŽNÉ. KDYSI JSEM ŽÁDALA MĚSTO O KOUPI TOHO POZEMKU A TO JEN PROTO ABYCH MĚLA MOŽNOST ZAMEZIT TOHO RÁMUSU.BYLO MI TO ZAMÍTNUTO.V ŽÁDOSTI JSEM PSALA ŽE CHCI POUŽÍVAT POZEMEK NA ODPOČINEK A PRO DĚTI.NYNÍ BYCH CHĚLA ZNOVU POŽÁDAT ALE NE O PRODEJ ALE PRONÁJEM.PORADÍ NĚKDO JAK NEJLÉPE NAPSAT ŽÁDOT ABYCH USPĚLA?V ŽÁDOSTI MUSÍM UVÉST JAK CHCI S POZEMKEM NAKLÁDAT.CHCI TO UDĚLAT JEN PROTO ABY TAM NEBYL RÁMUS SAMOZŘEJMĚ NECHÁM VŠECNO JAK JE ALE TEN RÁMUS TO DUC DUC UŽ NEMŮŽU POSLOUCHAT JSEM BOHUŽEL JEDINÁ KDO MÁ OKNA DO DVORA OSTATNÍ MAJÍ OKNA NA DRUHOU STRANU.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.09.12 19:18

A vy tam nemáte policii? Podej trestní oznámení pro nepřiměřený hluk a pro veřejné provozování hudby.

doplněno 01.09.12 19:41:

Tak si vyber: Buď ti vadí hluk nebo chceš získat pozemek. To jsou dvě zcela rozdílné věci a nemají spolu nic společného. Policie se tím zabývat bude. Klidně bych je volal 5x denně. A zabývat se autorskými právy je dneska docela populární.

Ohodnoceno: 2x

Od: martinzprahy*
Datum: 01.09.12 19:22

Zkuste zajít za druhou stranou a říct jim že se vám to nelíbí. Pokud problém přetrvává a vy/vaše děti nemohou spát můžete zavolat policii za rušení nočního pořádku. Pokud ani to nepomůže můžete to řešit stěžováním si na úřadě. Poslední cesta je soudně ale to bych nebral v úvahu jelikož než se to vůbec dostane k soudu uplyne desetiletí při našem systému.

doplněno 01.09.12 19:22:

ladin mě předběh :D

Od: jita*
Datum: 01.09.12 19:30

TEN RÁMUS JE VE DNE ONI TO KOLEM 19 HOD VYPÍNAJÍ ALE NEDÁ SE TO VYDRŽET.PRVNÍ TO POUŠTĚLI V BYTĚ ALE SOUSED NAD NIMA TO NEVYDRŽEL A NAKONEC SE PORVALI A NASLEDNĚ SE PŘESTĚHOVALI S REPRÁKAMA DO TÝ BOUDY.MÁM STRACH VOLAT POLICII PROTOŽE KDYBY S TÍM NIC NEUDĚLALA TAK BY SI ONI TEN RÁMUS DĚLALI DÁL.PROTO JSEM MYSLELA ŽE ZÍSKAT TEM POZEMEK OD MĚSTA BY BYLO NEJLEPŠÍ

Upozornění od sys kapkanadeje 01. 09. 2012 19:35:53
Prosím, vypněte si Caps Lock! Špatně se to čte. Děkujeme.
Datum: 01.09.12 19:50

Jestli do žádosti budete psát s caps-lockem, tak nemáte šanci uspět. :D

Od: ron*
Datum: 01.09.12 19:50

Dobrý večer.

Já bych se pokusila o domluvu, ne hned kupovat pozemek. V klidu si slušně promluvit. Nikdy není c ideální, žije-li více lidí pohromadě na jednom místě. Je to opravdu jen o toleranci. A utěšit Vás může, že brzy už bude chladno a nebudou venku vysedávat a pouštět hlasitou hudbu.

doplněno 01.09.12 20:32:

Potom jediná možnost - opakované písemné stížnosti majiteli pozemku.

Datum: 01.09.12 20:05

domluva už byla ale klid jen následující den,a v zimě klid nebude oni si tam chtějí dát kamna a představa že jde dcera v pondělí do školy a bude se učit v tom dunění je hrozné.Myslím že kdo to nezažil nepochopí.Vůbec nechápu jak oni můžou vydržet poslouchat tento druh muziky celý den.

Datum: 01.09.12 23:54

Minule jsem tu na tenhle hluk a hudbu viděl (něčí) radu (ale už nevím čí), která se mi tak velmi zalíbila, a sice než to oznámit policii, tak kontaktovat Osu, že tam někdo provádí veřejnou produkci a neplatí autorské poplatky :)

Ohodnoceno: 5x

Datum: 02.09.12 09:00

Děkuji moc za radu

Od: jokr
Datum: 02.09.12 12:20

Dovedu pochopit... Před okny hřiště a pískoviště + nezaměstnaný automechanik, který instaloval do vraků svých kamarádů přehrávače právě pro tento druh "hudby"- Odstěhoval jsem se na venkov, do staré kuče... a co myslíte, že se asi tak stalo? Než jsem si zřídil sprchu a WC, bylo pod zahradou zbudováno (uprostřed obce) hřiště, vedle je klubovna s tím, jak píšete lichotivě DUC-DUC- Právě se koukám na inzerátech na byt... Prý klidná lokalita, pohled z okna... pod okny hřiště...
Je to asi 6 let, co toto psych. nezvládl řidič autobusu (tuším Praha) a vzal kolt a šel řešit to bytu - střelbou. Soudce ho poslal na 8 let do vězení... Zavřel bych onoho soudce do takového bytu, na doživotí...
Hodně úspěchů...! A není to myšleno ironicky, vím, co prožíváte.

Datum: 02.09.12 14:02

Děkuji moc.Jak jsem už psala pochopit to může jen ten co to zažil.Přeji Vám hodně sil,já se bohužel stěhovat nemůžu mám úvěr na byt a už mnohokrát jsem ho chtěla prodat,bohužel sem do tohoto prostředí nikdo nechce.Já to musím vyřešit,mám dítě a nechci aby ji zblbmul mozek z tý hudby snad techno nebo co to je.

Datum: 02.09.12 16:48

Za pár let užívání už ty boudy určitě dobře vyschly. Doufejte, že budou od zkratu na elektrickém vedení dobré hořet.
Teď vážně. Obraťte se na hasiče, že se bojíte požáru, který by mohl vzniknout od amatérské elektroinstalace. Požádejte o kontrolu požární bezpečnosti.
Všimněte si, odkud je napojena elektrika, kterou používají na zesilovače. Pokud odněkud že společné sítě domu, nebo mimo měření, upozorněte elektrorozvodné závody.
doplněno 02.09.12 18:46: Nechte si někým, kdo tomu rozumí, posoudit kvalitu toho kabelu a bezpečnost instalace vedené po kovovém plotě. A dobré štípačky dokáží takový kabel přecvaknout i třikrát za týden.na více místech!
Účel světí prostředky!
Ohodnoceno: 7x

Datum: 02.09.12 17:31

elektřinu ma z bytu,kabely má připevněný na plotě.jJe to takový drátěný plot a přez ten plot je vede do tý boudy.

Datum: 02.09.12 21:40

Hejkale, vůbec to není špatný nápad, ale není to trestný čin? (Já nevím, ptám se), ale jestli ano, tak co pravidlo Z7?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.09.12 21:58

Do určité sumy je to jen přestupek!
I ty jsi tomu teď dal požehnání!
Je to hrozné, ti bezdomovci dnes ukradnou i kus kabelu. Mo komu to vadilo?!
doplněno 02.09.12 22:03: Trestný čím to bude, až bouda/boudy shoří, kvůli neodborné instalaci. Všeobecné ohrožení, a možná další §§. Nebo někoho ta elektrika na plotě trefí!
doplněno 02.09.12 22:09: Ale pánové!
Najdete prosím ve větě
_dobré štípačky dokáží takový kabel přecvaknout i třikrát za týden_ nějaký návod!
Je to pouhé konstatování, že dobré nářadí je dobré...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.09.12 22:02

Dopravním společnostem. Pokud tím kusem kabelu vyřadí z provozu železnici. (třeba) V případě tazatele se to ale asi bude spíše většině lidí líbit. *smich*

Od: hop®
Datum: 02.09.12 22:03

Na doporučení k páchání přestupků se Z7 nevztahuje? To by měl Admin upřesnit! ;)*smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.