Údržbová sada TEKNOCARE

Od: Datum: 30.08.12 12:35 odpovědí: 1 změna: 30.08.12 19:47
avatar

Dobrý den.Prosím kdo zná náhradu za čisticí sadu ,,Údržbová sada TEKNOCARE" nebo kde by se ještě dala koupit.Dovozce je zrušen.Děkuji

http://www.google.cz/search?sourceid=navclient&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLS_csCZ411&q=%c3%9adr%c5%bebov%c3%a1+sada+TEKNOCARE


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.12 19:47
avatar

Quick & Easy Holzbalsam

Firma Glasurit vyvinula prostředek určený pro její vodouředitelné povrchové úpravy jako konzervační polituru. Nejedná se tedy o samostatnou konzervační sadu.

Je dodávána ve 100 ml lahvičce, která je opatřena molitanovým aplikátorem, obdobným jako bývá u krémů na obuv. Kvalita očištění oken před nanesením Holzbalsamu tak záleží především na vaší pečlivosti. Výrobce doporučuje Holzbalsam používat 2x ročně a nanesený ochranný film by měl být suchý zhruba po hodině.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Quick & Easy Holzbalsam se nanáší na povrch rámů a křídel z vnější stany, při maximální teplotě povrchu dřeva 20 stupňů Celsia. Okolní teplota (teplota vzduchu) při aplikaci nesmí být nižší než 5 stupňů Celsia. Během nanášení nesmí na rám a křídlo působit přímé sluneční záření.
Pro údržbu větších ploch (např. kazetové vchodové dveře) lze smíchat Quick & Easy Holzbalsam s vodou v poměru 1:1 a nanášet pomocí hadříku, který nepouští nitky, nebo jemným štětečkem. Aplikační houbičku lze z hrdla lahvičky snadno vyjmout.
Doba zasychání přípravku po aplikaci je přibližně 1 hodina. Po jeho použití se vytvoří ochranný film a utěsní se mikroskopické trhliny. Odhadovaná vydatnost činí 10 g/m2, což přibližně pokryje dvojí údržbu 15-ti prvků. To znamená, že přípravek vystačí zhruba na roční údržbu oken a dveří na rodinném domě. Výrobek neškodí životnímu prostředí.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.