Zadělání ztraceného bednění

Od: Datum: 30.08.12 10:44 odpovědí: 2 změna: 31.08.12 08:04

Dobrý den,

dělal jsem polot ztracené bednění plus nahoru okrasné - okrová barva.

Bohužel mi dost vylízá ztracené bednění, chtěl bychho zkusít natřít nebo zadělat nejakou fasadní barvou nebo něčím jiným v podobné barvě jako okrová. A jelikož bude u země tak aby vydržela.

Nemate s tím zkušenosti? Díky za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 30.08.12 11:17

Doporučuju silikátovou barvu - je odolná vůči povětrnosti i např. mechům, přitom difuzní (odvětrávání základu, předpokládám, že není odizolován proti zemní vlhkosti). Např.: http://www.cemix.cz/produkty/…va-fasadni-barva-bila-barevna ... Odstín si můžete nechat namíchat dle přání...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.12 08:04

Možná to máte rozhodnuto, ale stejně bych se rád zeptal. Co izolace? Je položena nahoře bednění a bude asi pořád vidět, ne? Pak se snažit vše skrýt barvou je podle mne nesmysl.

Pohrál bych si více s terénem. Pokud máte všude rovinu, tak u plotu je celkem přirozené, že půjde terén výš (dolů hlína a pak pak na skrytí izolace třeba kačírek). Stejně u plotu trávník asi nebude, tedy pokud si nebudete chtít přidávat práci se sekáním strunkou. Když by převýšení bylo velké a vznikla by tam velká terénní vlna, tak většina zahradních architektů by zajásala, pač vhodné osázení takového terénu vypadá vždy pohledově lépe než v rovině.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.