Vyvlastnění garáže na pozemku města

Od: Datum: 29.08.12 23:13 odpovědí: 1 změna: 29.08.12 23:18

Dobrý den, mám zájem o koupi garáže jež je na pozemku města a majitel jej má v nájmu. Chtěl jsem se poinformovat ohledně

možnosti odkupu parcely a bylo mi sděleno že to nelze že do budoucna se v dané lokalitě počítá se stavbou nadzemní garáže.

Nebyli mi však schopni říct jestli a kdy to bude. Prý v horizontu tří let určitě ne.

Můj dotaz je jednoduchý - řekněme, že bych garáž koupil a město se za rok rozhodlo tam stavět nebo parcelu prodat investorovi který by tam chtěl stavět. Dojde tedy hádám k nějakému vyvlastnění stavby co na tom pozemku stojí - mé garáže. Vyplatí mi město cenu alespoň blížící se tržní ceně nebo dostanu nějakou almužnu, jakoby zůstatkovou cenu nemovitosti? Nerad bych o peníze, které do toho vložím přišel - pro mne je to něco jako investice do věci, kterou pár let využiji a pak bych ji zase prodal dále.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.12 23:18
avatar

prostudujte si nájemní smlouvu a informujte se, jestli bude "město" ochotno smlouvu převést na vás a za jakých podmínek. jinak je to čtení z křišťálové koule. . .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.