Proteka wc

Od: Datum: 29.08.12 18:42 odpovědí: 7 změna: 30.08.12 11:09

Pomoc!Nebo už do toho opravdu kopnu!Když se po spláchnutí naplní nádržka,tak plovák vyjede nahoru ale už se nevrátí zpět a záchod protéká.Musím ve stupačkách zavřít přívod studené vody a pak ho hned otevřít a plovák cvakne a voda přestane protékat.Vše jsem mněl rozebráno a vyčistěno.Situace pořád stejná.Koupit nový systěm napouštění nebo jenom tu mombránku?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.12 19:42

Já bych první koupil membránku a když to nepomůže, tak celý systém... zkontrolujte ještě gumové těsnění, zdali nejsou zteřelé...

Od: des*
Datum: 29.08.12 19:46

Nic netrvá věčně,splachovací zařízení funguje max 2roky.Žádné opravy nefungují vyjma zázraku.Odmontujte to a vyhoďte,zakupte nové,za pár kaček a fungujte,mnoho štěstí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.08.12 19:51

kupte celý nový ventil, stojí 139 kč a na 5 let máte klid. Letos, ověřeno, vyzkoušeno, spokojenost!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.08.12 19:55

U starého kombíku jsem to vyřešil za 120Kč.Trochu práce,a teď kombík perfektně fungoje.

JABRAKA

Datum: 29.08.12 19:59

Pokud nepomůže důkladné vyčištění, ventil vyměňte. Taky jsem se dřív snažil ventily opravovat, ale zjistil jsem, že se to opravdu nevyplatí.

Datum: 29.08.12 22:02

máte lehce zkamenělý pant na plováku a lehce zkamenělý ventil. Dost špatně se opravuje a výsledek obvykle neodpovídá námaze.

Není jiné rady, než čas od času celý ventil vyměnit. Nekupujte žádnou mombránku, ale celý napouštěcí ventil. Jeho panty namaže silikonovou vazelinou. Jesli nemáte silikonovou vazelínu, pak zkuste indulonu nebo jiný lubrikant. Pak vám WC bude fungovat o poznání déle a nebudete muset kopat do nádržky. Mnoho zdaru.

Datum: 30.08.12 11:09

V železářství za 130 kč koupit nový a je klid nadlouho. Monáž je nesmírně jednoduchá. Váš ventil s plovákem už to má za sebou. Rozlučte se s ním a netrapte se s náhradními díly. Jinak jeden rok bude to a koncem roku ono a ve výsledné částce to výjde dráž.*placni*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.