Zaklady - jejich uprava

Od: Datum: 29.08.12 10:53 odpovědí: 2 změna: 30.08.12 23:19

Mam u zahradní chatky cca 2 šary zakladu ze ztraceneho bednění co kouka ze země..Už to tak mám asi 3 roky a asi by to ctělo ty spáry něčím zatáhnout ,aby tam nezatíkala voda a časem to mráz neroztrhal. Stačí to našpricovat cementem s vodou a potom cement s pískem a zarajblovat? Nebo se mám na to vyprdnout?Nechce se mě do toho moc investovat.

Dále mám u garaže a soklu mezeru cca 1-2cm .Taky si říkám že tam asi zatíká . Co tam dát? Myslel jsem medvědí hovno . Nebo nějakou nízkoexpanzní pěnu? Vydrží to? Aby to taky vydrželo a nemusel to za pár let opravovat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.12 08:40
avatar

Osobně bych ty základy očistil,napenetroval,stačí i duvilax do betonu modrý,pak tmel a perlinku.Dle mého kdyby jste to dal bez perlinky,mohlo by se Vám to časem drolit,ta sít to podrží.Jestli použijete rohy je jen na Vás,já bych je koupil,zas tolik to nestojí.Perlinku také koupíte na metry a lepidlo kilový kyblík.Děláte to pro sebe.A ta mezera?100% tam zatéká.Použil bych elastický pružný tmel,budto to medvědí hovino,nebo něco na podobné bázi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendad
Datum: 30.08.12 23:19

Děkuji za odpověd:)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.