Vniknutí na cizí pozemek

Od: Datum: 28.08.12 13:56 odpovědí: 24 změna: 28.08.12 21:01

Dobrý den, Prosím o radu bydlíme v bytovce na vesnici a včera jsem z okna pozorovala jak na naší oplocenou zahradu z jedné půlky pletivem a z druhé vzrostlímy tůjemi nám vnikly 3 osoby na naší zahradu přes Tůjky a šli krást broskve polámali nám 2 2 metrové tůje a polámaly květiny... Poté co sem je viděla poprvé sem šla schovat se na zahrádku a sečkat pokud se to bude opakovat netrvalo 20 minut a byli tam zase ale to už sem na ně číhala chytila sem je přímo při činu. Neobešlo se to bez nadávek jak z mé strany tak z jejich. Urážky z jejich stran trvali už dlouho a ted to vše vyvrcholilo. Když sem si šla dnes jednu z aktérek podat začala mi vyhrožovat a celé mé rodině je jí 20 let což mě přišlo velmi vtipné Takovou arogantní slepici sem v životě nepotkala... Prosím o radu zda kdybych se chtěla bránit jde na ně podat trestní oznámení pro případ že by se to vše mělo opakovat? O ty broskve dvakrát nejde ale jde o princip. Je to typ člověka co si myslí že mohou vše .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 28.08.12 14:05

Je několk možností, buď to necháte tak, buď něco nastražíte, dáte po čuni, zavoláte policii, oznámíte na obec, pořáádného psam, čidlo na pohyb a sirénu.
Proč nebyla policie volána hned? Jakou tady chcete slyšet radu? P nás má chránit a pomáhat, ne? Je to jen a jen na vás jak se rozhodnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 14:06
avatar

Velmi pochybuji že u PČR s něčím podobným uspějete..., ale můžete to zkusit..., až zase ty experty na svém pozemku uvidíte, zavolejte PČR..V nějaký výrazný výsledek ve Váš prospěch ale (bohužel) nevěřím.

Včera se u nás dělo něco podobného...kolem domů chodila skupinka mladých indiánů a trhala lidem ovoce ze zahrady, lezou přes plot..Myslíte že nějaká domluva pomohla? Ne..prý nekradou, jen si "berou"...Jediné řešení je dát jim přes dr**ku..

Ovšem to naše zákony neumožňují..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 14:19

Řeknu Vám že sem se musela hodně držet abych jim pres držku nedala. Sem těhotná a nemám to za potřebí jsou to jednoduchý lidi. Policii sem jednou volala ke rvačce a přijeli za hodinu a pul kdy bylo po všem takže na ty se spoléhat opravdu neda... Ale má na mě ona sáhnout jak na mě hrozila tak policii volám a sem schopna si třeba sama zlomit ruku jen aby z toho něco měla. Arogantní kráva která má základní školu a hraje si na buchví co.

Od: askmenow*
Datum: 28.08.12 15:03

Klidně na tu policii zavolejte, já mám naštěstí lepší zkušenosti a když jsem je potřebovala, přijeli rychle. Dokonce i strážníci městské policie, když docházelo k výtržnostem před domem, dorazili asi za 4 minuty. Záleží, jak to podáte do toho telefonu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 15:06
avatar

"Záleží, jak to podáte do toho telefonu..."

Tak to jistě..to je jako v tom vtipu...

Řekněte že jste dva zloděje zastřelila...a do 3minut tam jsou tři policejní auta, dodávka s chlapci z URNA...a policejní vrtulník..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 15:10

No to asi jedině není odvolání nikde si myslim co Vám řeknou policajti jestli to co poničili a ukradli ty broskve to mělo hodnotu 600; Přijeli by sepsali to a bylo by po všem.

Od: askmenow*
Datum: 28.08.12 15:18

Tak pokud povíte, že se vám po pozemku potulují lidé, kteří vám už dříve vyhrožovali, ničí věci a vy se bojíte, přijedou. Samozřejmě záleží, zda je ještě na místě chytí. Možná je policie nezvládne nijak potrestat, mají dost svázané ruce, ale pokud byste na ně volala policii opakovaně, řekla bych, že by si našli na kradení zahradu, kde by to šlo "hladce".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 16:17
avatar

No, s hnědočechama na vlastním pozemku měl kamarád také problém. Řešení se našlo samo a vcelku radikální - měl na návštěvě kolegu z práce, ten přišel se svým ,,kavkazákem´´ - ideální plemeno, neštěká zbytečně , rovnou loví http://cs.wikipedia.org/wiki/Kavkazsk%C3%BD_pasteveck%C3%BD_pes kterého pustili na zahradu a šli na dvorek grilovat. Hnědočeši si, nic netuše, opět přišli pro ,,naturálie´´, ovšem pejsan byl vcelku nekompromisní, jednomu udělal z mikiny trhací kalendář a zbytek vyhnal na stromy. Ječeli jako hysterky, ovšem na dvorku je ,,pochopitelně nebylo slyšet´´. Až poté, co se společnost rozcházela - tedy za cca 4 hodiny, psa odvolali a hnědočeši slezli z větví. Pokus o držkování a výhružky byl už vzárodku zmařen tím, že Aronek ohrnul pysky a kamoš prohlásil, že to vodítko je nějaký natržený, a že pes se asi urve. Od té doby se neukázali.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.12 16:28
avatar

Ano...velmi účinná metoda.

Jeden náš soused u kterého se indiáni také pokoušejí trhat zahradní ovoce má dobrmana...až nedosáhnou přes plot, ale budou

chtít vlézt do zahrady..

Velmi bych pochyboval kdyby indiány někdo před tím pejskem varoval.., ale až uslyším řev, určitě se tam poběžím podívat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 17:25

Ano takhle to měli známí ale pes pokousal jednoho z aktérů a psa musel nechat utratit. jelikož vypovídali a ze "černoprdelníků" když jde o nějakej průser je jako roj včel tak řekli že pes utekl a volně pobýhající dítě napadl a pokousal... a bylo vymalováno.

Od: prochy35*
Datum: 28.08.12 18:55

zastřelit a je klid :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 19:40
avatar

Ale ne psa!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prochy35*
Datum: 28.08.12 19:50

No tak ale :) Cíl je jasný :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 19:53

Včera i dnes bych vraždila to mi věřte. Ale proč ubližovat primitivovy to radši počkám až ona udělá něco mě jako těhotné a pak si uvědomí ( možná) jak je vypatlaná

Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 19:51

Tak mě právě bylo vynadáno do dě*ky a do pí*i od tý humusácký krávy 20 letý. a děvka sem prej kvuli tomu že sem těhotná... Mimochodem sem s přítelem 6 let a stavíme barák takže žijeme spořádaným životem. Ano je mi 22 takže si myslí že jsme obě rovnocenný... Ale to je na omilu. Ona má iq vylízaný misky od psího žrádla a já jsem trochu jinde. Tu lidskou debilitu opravdu nepobírám. Taky mi říkala že mě dá přes držku jen až nikdo kolem nebude. Ráda jí podržíma budu běhat po špitálech ať se na slečince můžu hojit a trochu jí spadne hřebínek Znám hodně debilních lidí ale tohle je docela silný kafe... :-D

Od: prochy35*
Datum: 28.08.12 19:54

a nemáte strach o mimčo? Klidně běžte na benga a že máte strach o život že vám vyhrožuje, hodila by se i nějaká komplikace v těhotenství z vyhrožování ale to si domyslete jak to myslím

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 20:11

Ano to mám strach o mimčo. Břicho si budu chránit pokud k něčemu dojde. Známí je policajt což mě napadlo před chvili ihned sem mu volala a říkal že kdybych šla na policajti sepíšou semnou protokol a řeknou mi že by muselo dojít k napadení... Na rizikovce sem už měsíc a je to tu rozkřiknutý znáte to vesnice... Co mě opravdu udivuje že ta 20 letá slepice se zahazuje s 10letým a 14 letýma klukama což mě příjde dosti ubohý... Ale chápu potřebuje si zvednout sebevědomi

Datum: 28.08.12 20:19
avatar

NO ALE JESTLI SE "ZAHAZUJE" S TAK MLADÝMI CUCÁKY, PAK JE TO TRESTNÝ ČIN, A TO DOST ZÁVAŽNÝ, A POKUD MÁTE NA PODPORU TOHOTO TVRZENÍ NĚCO HMATATELNÉHO, MÁTE NA SOUSEDKU PÁKU.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 21:01
avatar

Teď jste tomu dala na frak. Tento projev svědčí o úplně jiném IQ, než byste zde ráda prezentovala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.08.12 20:21
avatar

Hadici se studenou vodou a kropit a kropit!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.08.12 20:28
avatar

Přeji příjemný dobrý večer. Citace "Ona má iq vylízaný misky od psího žrádla a já jsem trochu jinde." mě opravdu rozesmála.
Ale za mě jeden dotaz. Kde máte přítele? Ono stačí důrazně slečnu upozornit a věřte, že by se už přístě neukázala. A propo, policii volejte vždy. Už proto aby slečna věděla že jen nevyhrožujete. Oni přijedou a pokud máte podezření na určitou osobu, půjdou se jí zeptat.
Když zavoláte že máte na svém pozemku cizí osoby, že máte strach a že nevíte co chcou, přijedou. Dokonce je za to platíte.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 20:46

Ano já je zavolám a oni je musí chytit na tom pozemku coz sem si overovala také. ale neváhali a zase mezi temi tůjemi utekli neznámo kam... Tak by sme na ně čekali? a po té zkušenosti co mám s policií že když je bylo potřeba přijeli za hodinu a pul a nikde nikoho nenašly.

Od: buss
Datum: 28.08.12 20:52

Nehypotetizujte a volejte, pokud máte v místě obecní policii, volejte je, jsou v tomto případě operativnější. A foťák máte? Podle okolností je to přestupek, nebo přečin. Oploťte pozemek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubikanetka*
Datum: 28.08.12 21:00

Pozemek je oplocený z jedné půlky pletivem a z druhé vzrostlímy 2 metrovými tůjemi což je živý plot. Jsou na sobě namáčklé takže ani neni skrz ně vidět. Obecní policii nemáme a nejbližší policie je 8 km. Ano foťák mám ale jak sem an rychlo vyběhla ani mě to nenapadlo. Což mě teď mrzí ale nafocenou tu spoušť co tam zanechali máme. Kdyby náhodou. Ale jim sem řekla že mám vše nafocené. v Tom šoku v jakém byli to ani nepostřehli. A už sem vyslechla dneska jejich rozhovor a cituji jejich slova " je to v prdeli mají nás vyfocené" ... Tak alespoň mají strach

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.