Odběr elektřiny - od koho?

Od: Datum: 24.08.12 15:41 odpovědí: 4 změna: 24.08.12 23:25

Dobrý den, můžete mi někdo poradit, který dodavatel elektřiny je nejlepší? je to všechno stejná banda,

ale nejhorší je asi Čez. Myslíte, že je někdo, kdo vám hned nenapaří penále, pokud překročíte datum splatnosti o týden?

Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 24.08.12 15:51

Odebírat průběžně elektřinu, to ano a platit pozdě , proč? Vždyť elektřinu platíte zpětně a ne dopředu i když zálohově. Neznám firmu, kerá vám nabídne služby či zboží a poví vám - to nevadí, když nám budete platit jak uznáte za vhodné.

doplněno 24.08.12 21:18:

Pokud jste si nechala vystavit včas duplikát vyčtování se složenkou, tak by vám penále nedali. Měla jsem to tak. Zavolejte na čez, sdělte datum vystaveného duplkátu a věřím, že penále chtít nebudou. Jestli jste reagovala až na upomínku, tak se nedivím. Elektřina se účtuje jednou do roka, tak každý víme v jakém termínu čekat odečet + vyúčtování.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.08.12 19:37

Nepřišla mi složenka, někde se ztratila, jinak bych to samozřejmě zaplatila včas. Chtěla jsem poradit odběratele...

Datum: 24.08.12 20:36

dodavatelé jsou hodně podobní. Dobré jsou kombinace např.více bytů nebo domu a chalupy u rwe + plyn k tomu. Pak to něco málo přinese. Podle mě je podstatný zvolit správný tarif. My máme panelák, a snažíme se docela šetřit elektřinou, a co se týče ceny tak ta je naprosto hrozná až přemrštěná. Změnou za rok se ušetřilo 200kč, což je k celkové platbě naprosto nevýznamné. Tom ušetřím,když jednou někam prostě nepojedu autem.

Od: 111*
Datum: 24.08.12 23:25

nic nenabízím...ale co sem slyšel kolem sebe tak prej nějaký ´´EON´´ vyplatí se k němu i v případě, že budete muset zaplatit pokutu, když odstoupíte od smlouvy u stávajícího distributora.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.