Velký úbytek vody z nadzemního bazénu

Od: Datum: 24.08.12 11:25 odpovědí: 2 změna: 25.08.12 22:18

Dobrý den. Nadzemní bazén Orlando máme od července, ale nemůžeme ho stále plně využívat. Nejvíce nás trápí velký úbytek vody již od sestavení a napuštění bazénu. Bázén jsme napustili a během 4 dnů bylo 10 cm pryč. Řekli jsme si Ok, že bazén si třeba teprve sednul na zem...Tak jsme dopustili vodu a doufali, že vše bude již v pořádku, ale znovu byl velký úbytek tak 2 cm za den. A takhle je to pořád. My dopustíme a každý den ubydou tak 1 - 2 cm vody a někdy jsou okolo bazénu na některých místech malé kalužiny. Bazén jsme tento rok využili maximálně 5x, protože za 1. měli jsme v bazénu písek, protože napouštíme studniční vodu, ale písek se vždy vyfiltroval..za 2. teplota vody je neustále okolo 21°C a za 3. protože uniká velké množství vody a po několika dnech se musí znova dopouštět a teplota vody klesá přibližně k 18°C . Nevím, jestli to je tím, že teď je po celou dobu, co máme bazén, takové vedro a sucho nebo jestli je nějaká jiná závada. :( Bazén normálně zakrýváme bublinkovou folií, ale teď asi 3 den filtrujeme i přes noc, tak necháváme bazén odkrytý a to ubývá tak 3 cm denně. Při odkrytí beru ohled na odpařování, tak 1 cm, to znamená, že se nám pořád ztrácí 2 cm vody. :( Poradí mi někdo prosím? Máte někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti? Předem děkuji!

Lucí


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.12 11:48
avatar

Poradit by Vám měla firma, co Vám bazén prodala...

1cm denně jde opravdu na vrub přirozenému odpařování vody...co je navíc, to musí odtékat jinde..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marc1
Datum: 25.08.12 22:18

Je nabíledni, že se jedná o závadu v těsnosti. Takže písemně předejte reklamaci dodavateli bazénu, nechte si pro sebe podepsat kopii. Dodavatel musí na reklamaci do měsíce reagovat. V případě problému bych se obrátila na obchodní inspekci. Napřed bych ale telefonicky kontaktovala dodavatele jakým způsobem toto hodlá řešit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.