Pásová bruska Parkside - náhradní díly

Od: Datum: 23.08.12 06:46 odpovědí: 7 změna: 10.02.16 19:16

Dobrý den!

Před pár měsíci jsem zakoupil pásovou brusku Parkside. Pracovat jsem s ní začal až nyní a po několika dnech se zlomila

páčka na otevírání a zavírání pro vkládání a vyndavání brusných pásů. Je možné tento náhradní díl někde objednat jako součástku

samostatně , nebo je nutno reklamovat celou brusku na prodejně? Děkuji za odpověď. M. Hospodář

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.12 21:45

Nevím o tom, že by Parkside měl v ČR nějaký servis, natož prodej ND. Toto nářadí je běžná čína, tedy spotřebák. Jinak dost pochybuju, že se Vám podaří vyreklamovat to, že jste ulomil napínací páku pásu, v normální prodejně nářadí byste s tím jistě neuspěl. Jelikož však Parkside prodává Lidl, tak je možné, že při odborné znalosti ( čti neznalosti) některý z prodavačů skočí na lep a vrátí Vám peníze.

Ohodnoceno: 0x

Od: sl
Datum: 21.09.12 10:59

Kompernass Service Slowakia

Telefon: 0850 00 10 16

Email:support.sk@kompernass.com

tu máš servisného technika skús to tam.

Datum: 21.09.12 11:18

Já bych tu reklamaci zkusil, za to nic nedáte.
Případně:

Martin Šimák, zprostředkovat servisu výrobků Kompernass

Telefon: 800 400 235

Email:support.cz@kompernass.com

Od: brezinavaclav
Datum: 28.11.15 09:43

Prosím poraďte, kde se dá koupit řemen pokonu do pásové bruky PARKSIDE PBS 600A1

IAN 89170

Děkuji,

Březina

Datum: 28.11.15 10:27

Pokud neseženete originální náhradní díl přes servis, viz. odkazy výše, potom máte s největší pravděpodobností problém. Existuje průmyslová řada řemenů, ale té se výrobci "spotřebního" nářadí nedrží. Takže nesedí buď délka nebo profil. Jedinou radou je vzít brusku, řemen (to, co z něj zbylo) a vyrazit do prodejny řemenů (třeba firma Pikron). Ale 90% takových zákazníků, kteří k nám dorazí, odchází s nepořízenou.(ne, opravdu nejsem z Pikronu).

Datum: 28.11.15 11:44

Zkusil bych Bosch,nebo jiné prodejce a výrobce těchto strojů-já na rozbrus DB kupoval ND u Bosche (šlo sice o pitomý vypínač a stál 500 ale sehnali bez problémů,jenže pak odešli ložiska a uhlíky a od té body mi BD nesmí přes práh!)Parkside je údajně "sestreská" značka jen pro Lidl!Byla tu o tom doecela velká diskuze!

Od: pilnacek
Datum: 10.02.16 19:16

Osobně, jsem sehnal řemen /původní označení Strongbelb 225 3M / u prodejce LOGUŠ-Ulice Tovární ve Strakonicích.

Jednalo se o řemen na pásovou brusku PE BS 900 KH 3172. Ale řemeny by mohli být stejné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.