Čím vyplnit sloupky?

Od: Datum: 22.08.12 08:06 odpovědí: 3 změna: 22.08.12 17:31

Poraďte čím vyplnit duté sloupky, aby do nich nepršelo.

Na zahradě jsem ze staré kovové konstrukce postavil takovej sušák na prádlo - dvě taková Téčka skládající se na každé straně ze dvou eL-ek) odrezil jsem je, natřel jsem je, vyvrtal jsem do nich díry na prádelní šňůry atd..

Ty nosný železný trubky (zaoblenýho čtvercovýho tvaru) jsou z obou stran dutý - jak dole (zakopáno v zemi) tak nahoře, takže nechci aby do nich pršelo... Je možný, že by ta voda která do nich naprší výtékala spodem do země? (je tam jíl). Anebo je lepčí je nahoře něčím zaslepit/vyplnit? A čím? Přemýšlel jsem, že bych do nich nacpal takový těsný špunty vystřižený z polystyrénu a navrch je zaplnil cementem/maltou/betonem.. Co myslíte? Čím se tyhle dutý sloupky (třeba plotový) běžně zaplňujou?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.12 08:28

Dobrá den,

určitě zadělat. V hobby marketu koupíte krytky na vršky sloupu k plotu.Bývají plastové, nebo kovové.

Od: lego®
Datum: 22.08.12 09:53

Urcite necim zadelat (treba korkem) at to zevnitr nerezne.

Datum: 22.08.12 17:31

Lze použít výhodně staré tenisové míčky a navlíknout je na sloupky.

JABRAKA

doplněno 22.08.12 17:33:

Míčky dole nechat mírně pootevřené,aby vnitřek větral.

JB

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.