Napojení sádrové omítky

Od: Datum: 18.08.12 10:35 odpovědí: 7 změna: 19.08.12 18:04

Zdravím , chci se zeptat na jednu zásadní věc . Dělám špalety ( zapravuji okno ) a chci se zeptat jestli mám nějak řešit napojení sádrové omítky na normální .

doplněno 18.08.12 10:37:

jedná se hlavně o rohy zdi , bude tam rohová lišta s perlinkou a jde o to jak udělat cca 10 cm co bude zasahovat do stávající zdi .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.12 13:43

Spíše bych volil celou plochu srovnat flexibilním lepidlem a perlinkou.Pak by stačila jen finální stěrka pro celkové sjednocení stěn.

JABRAKA

Datum: 18.08.12 14:24

nechci dělat kompletní zeď , ale jen špalety + rohy

Datum: 18.08.12 15:55

Na roh budeě dávat rohovou lištu s perlinkou,tu nalepíš lepidlem a na obě strany totéž,proužek perlinky přes roh .Po zatvrdnutí přebrousit a vyhladit finálkou.Tu sádrovku ušetříš.

JABRAKA

Datum: 18.08.12 16:36

potřebuju dorovnat úhel cca 3cm a to lepidlem nepůjde .

Datum: 19.08.12 17:57

tak jsem to nakonec udělal tak to - lepidlo , síť , lepidlo . Vypadá to teda nic moc ,ale pořád si říkám , že to srovnám sádrovou omítkou . Mam to nechat pořádně uschnout a pak penetrovat , nebo mohu rovnou natahovat omítku?

Datum: 19.08.12 18:00

Použij finální stěrku na přebroušené lepidloPak budeš mít povrch jako ze sádroše.

JABRAKA

Datum: 19.08.12 18:04

lepidlo jsem nebrousil , chtěl jsem dát tu omítku ,protože jí mam už dlouho koupenou

doplněno 22.08.12 09:29:

tak sádrová omítka je fakt hrozná , prej hladkej povrch *smich**zed* , to budu muset vzít ještě štukem a zahladit , nebo lepší omítku než co jsem měl já

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.