Pistole na PUR - problém

Od: Datum: 16.08.12 19:23 odpovědí: 13 změna: 18.08.12 21:58

zdravím , dneska jsem potřeboval dodělat nějaké drobnosti a tak jsem dostříkal starou pěnu a chtěl jsem našroubovat novou pěnu . Po našroubování se nestalo vůbec nic a pěna z pistole nejde . Poradíte co s tím dál? Mohu pěnu odmontovat ( to bude asi pěknej čurbes ,co? Díky za rychlou odpověď

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.12 19:55

hacím médiem púěny je tlakový plyn v pěně samotné-zcela jednoduše s pěnou "zakvrdlejte"-pokud nic neuslyšíte je pěna k.o.(někdy pomůže jí nahřát horkovzduchem)-hlavně pozor na čištění (přímo k tomu určený čistič PUR pěny)pistole po každém použití pěny-jakmile se zanese a je taktéž k.o...

Datum: 16.08.12 19:56

tak čistit jsem nemusel , když jsem dodělal pěnu a hned dal jinou

Datum: 16.08.12 20:08

stalo se mi, ze ani nova pěna nefungovala i přesto, ze jsem pistoli po posledním použití vyčistil. tyčka ve špičce se hybala,ale pěna nelezla..nakonec stačilo šroubovákem šťouchnout do kuličky u zavitu na vrchu pistole.

Od: olinlitomericko
Datum: 16.08.12 20:08

...čéče sem nasadil šest let starou purpěnu a vono nic-tak jsem ji sundal z pistole, zabodnul šroubovák u hrdla a ještě z ní něco málo vyteklo a nabobtnalo. Hadička z kartuše(nádobky) byla už zacpaná rokama. Pro mě z toho plyne, že starý pixly už moc nefachaj...

Datum: 16.08.12 20:12

tak to je super , ale já mam novou pěnu a ta nefunguje , co se stane když pistol odmontuju? Nemůže mi uletět na lahev tím tlakem?

Datum: 16.08.12 20:37

Nic se nestane. Normálně zůstane zavřená.

Datum: 16.08.12 21:20

šel to zkusit ven k popelnici...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.08.12 08:36

Může se stát že je to "zmetek" a nefunguje!

Pistole běžně čístíme jen výstupní trysku a při výměně jen hrdlo kde dosedá tuba pěny!Po vystříkání se očistí hrdlo a dá se hned plná- vydrží déle (pistole)-Se dvěma pistolema jsme postavili celý penzion a pak se vyměnil mistr,hned je začal čistit i vnitřně, to mu nestačilo,začal je rozebírat a šli do kopru!Takže na dodělávky padli ještě 3 pistole!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.08.12 09:56

diesel..

Moje řeč, nechávám pěnu na pistoli stále, opravuji jen když jí půjčím...

Datum: 17.08.12 18:38

tak jsem dal novou pěnu a zase nic , to už není možný

Datum: 18.08.12 21:28

Potom už je problém v pistoly.

Datum: 18.08.12 21:38

už jsem tam na ně vletěl a chtěl jsem vidět jak jí namontujou :D , nakonec jsem dostal novou i s pěnou :D

Datum: 18.08.12 21:58

Půjčil jsem pistoli známému, vrátil mi ji neočištěnou, brutálně zatvrdlou. Letěla do popelnnice. Koupil jsem novou, a zrovna dnes jsem ji podal i s pěnama profíkům a dvě pěny staré cca 2 měsíce vůbec nešli, prej se mají skladovat v nějaké poloze, ale už jsem to zase zapomněl.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.