Stojánková vanová baterie tříotvorová

Od: Datum: 15.08.12 23:19 odpovědí: 3 změna: 16.08.12 11:55

Dobrý den,

máte, prosím, někdo dlouhodobější zkušenosti s vanovými tříotvorovými stojánkovými bateriemi? Jedná se mi hlavně o možné zatékání vody pod vanu otvorem pro sprchu při sprchování a dále o bezproblémové zajíždění sprchy zpět do otvoru. Vyzkoušela jsem v obchodě 2 typy těchto baterií, ale u žádné jsem neměla 100% pocit funkčnosti - sprchová hadice do otvoru hladce nezajížděla a koncovka edosedala přesně na místo určení. V obchodě mi ještě radili zvážit použití 2 chromových kolének a připevnit na ně nástěnnou baterii . Z estetického hlediska se mi to moc nezamlouvá. Pokud máte někdo dobré zkušenosti s určitou značkou, radu také uvítám.

Děkuji mnohokrát Jolan

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ann*
Datum: 16.08.12 09:18

Zkušenosti mám pouze od vidění u známé, sama bych si to nepořídila. Nedovedu si dost dobře představit, jak se třeba taková hadice, až doslouží (většinou se ukroutí nebo steří těsnění)bude měnit (schované přívodní ventily) Neviděla jsem tedy ani technické provedení, kde by tento problém nebyl. Zvlášť když se většinou dělají otvory u dlouhé strany u zdi?! No a o zatékání kolem vytažené hadice ani nemluvě. *nevi*

Datum: 16.08.12 09:20

Nedělejte to...a použijte jiné řešení..např.baterii vestavnou do zdi...a napouštění přepadem vany.

Od: dahol*
Datum: 16.08.12 11:55

aby to bylo s odtokem stékající vody do odpadu, tak tam musíte dát něco takového: http://www.sanita.cz/zbozi/26…cka-baterie-do-vanoveho-soklu

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.