Změna dodavatele plynu

Od: Datum: 13.08.12 15:21 odpovědí: 1 změna: 13.08.12 15:46

Ahoj,bydlím na severu Moravy,v paneláku,chci změnit dodavatela plynu z Pražské plynárenské, na ČEZ- E TARIF- po netu jsem vyplnila smlouvu a odeslala- bohužel jsem spletla číslo plynoměru, protože nám vyměnili plynoměr, a já to číslo opsala z dřívější faktury.Začali telefony- nahlásila jsem číslo,pracovnice info linky mi sdělila, že se musím přihlásit k produktové řadě - Comfort( která je samozřejmě dražší) a potom mi to přehodí na e Tarif( u tohoto tarifu slíbili, že mi dají 500,- při uzavření).Nyní když jsme měli začít odebírat plyn od ČEZU E TARIF, tak ke změně nedošlo, znovu mi poslali smlouvu Comfort prý až to podepíši, tak to změní na e Tarif a dají mi těch 500, nevíte co to na mně zkoušejí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 13.08.12 15:46

V tomto přesném směru zkušenost nemám, ale myslím,že zkoušejí, co ´vydržíš´... ;)

Klidně bych jim tuto smlouvu podepsal, ale AŽ po připojení dodatku o bonusu (500,-) a automatické (a zdarma) změně na eTarif - a takto bych domluvu směřoval (žádné domluvy ´per huba´ s nějakou babou z infolajny).

Koneckonců - kdo je zákazník a kdo se o něj s jinými distributory přetahuje?!?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.