Jak vybrat povlečení?

Od: Datum: 09.08.12 09:25 odpovědí: 6 změna: 09.08.12 14:18

Dobrý den, máme nově zřízený byt, všechny podstatné věci již máme zařízené. Teď přišla řada na povlečení, což jsem myslela bude prkotinka objednat, ale ve výsledku zjištuji, že existuje mnoho druhů povlečení a já nevím které vybrat. Potřebuji nějaké příjemné, které dlouho vydrží a je za normální peníz.
Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.12 10:01

Záleží na tom, jak jste zvyklí spát. Já třeba mám ráda krepové povlečení, které je naprosto bezúdržbové, nemusí se žehlit, nic. Přítel ho nesnese, tak spíme ve flanelu. Ten je na omak asi opravdu nejpříjemnější, navíc hřeje.

Ještě si dejte pozor na rozměry - jestli máte jednu velkou peřinu, nebo 2 malé a jejich rozměry.

Datum: 09.08.12 10:26

Rozmery,to je dulezity udaj.Vetsinou je delka povleceni 200cm,ale pak take i 220cm,coz uprednostnuji ja,jsme vyssi postavy a mame radeji dlouhe deky.

Datum: 09.08.12 10:22

Dobry den,pripomela jste me davne doby,kdy se ridilo povleceni na cely zivot a ono opravdu vydrzelo.Pri dnesni kvalite vseho,si to nejak neumim predstavit.Pak take si neumim predstavit,ze by clovek nechtel aspon za 5let,ci driv udelat zmenu.Povleceni jako takove,je velka ploca v byte a dost zalezi na tom,jake barvy si vybereme,aby se hodilo do loznice k ostatnimu.Pak jedine neutralni bilou.,pokud nechcete zmeny a nebo barvu neresite.Doporucuji vam neobjednavat,ale primo si v obchode sahnout na material,ktery vam bude prijemny.Jinak co se tyce kvality,do toho tezko vlezete,pokud si tedy neobjednate nejake opravdu znackove.Ale zase je lepe vice druhu,udelat si povlecenim,vzdy nejakou zmenu,ne?Takze treba si jich koupit vice,za levneji.Nebojte,i levne povleceni,nemusi znamenat,ze se za chvili roztrha.Dnes se to vlastne podle ceny neda vubec brat.V nabidkach maji nadherne povleceni ,ale ja osobne bych si netroufla objednat,pochybuji,ze by barva odpovidala obrazku apod,ale to je protoze barvy jsou pro me nemene dulezite,jako kvalita.JIste jsou take spec.prodejny treba se znackou,kterou jste si chtela objednat.

Ohodnoceno: 2x

Od: sepi®
Datum: 09.08.12 10:57

Nejdůležitější je gramáž na metr čtvereční))a kupuji jen balvněné ;)čím je gramáž menší,tím méně kvalitní je materiál:( i velmi nízká cena vypovídá o tom, že kvalita nebude nejlepší:( já se řídím pravidlem,že pokud je gramáž menší jak 120 g,tak do toho nejdu *stop* dle mého je velmi dobrá kvalita u bavlněného povlečení kolem 140 g ))ne všude se gramáž uvádí,a někdy dostanete tímto dotazem prodavačku .) to je osobní zkušenost .))pokud najdu na netu hezké povlečení s uvedenou gramáží a dobrou cenou, tak v klidu objednám .) některá povlečení mají gramáž i 160 g .) ale to už se mi zdá hodně .) povlečení je pak takové těžké a skoro se nedá vyžehlit .)

pokud by ste chtěla znát rozdíl v gramážích,tak zajděte do Jysku )tam je na většině povlečení gramáž uvedena. a tam si pak porovnáte,jaký je v tom rozdíl

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.08.12 13:48

Sepi,i pro me ,jetohle cenna informace a pritom ,tak logicka.vubec me nenapadlo,ze by tohle na vyrobky uvadeli,v dnesni dobe?Takze i ja dekuji.Je to jako s kvalitou ,mouky.Zkouska,stejne mnozstvi mouky a tekutiny,z ruzne mouky a ktera je pak hustsi pri zpracovani,je kvalitnejsi.

Od: sepi®
Datum: 09.08.12 14:18

jste mě rozesmála .)) ale máte pravdu .))tak hezký den *slunce*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.