Rozvod a nakládání s majetek

Od: Datum: 08.08.12 21:25 odpovědí: 1 změna: 08.08.12 21:45

Dobrý den .Mám prosbu poradí mi někdo?

Jsem muž .rozvádím se vychovávám 3 své děti .Společnou nemovitost , ve které se půl roku již nezdržuji začla využívat manželka se kterou se rozvádím .Spolu s ní se tam usadily jeji současný přítel a bratr.Nemovitost je v současné době vedená v exekuci a je k prodeji .

Aby se vyplatily dluhy .Nenapadlo je nic lepšího bez mého vědomí rozebírají části domu (nové topení ...a rozprodávají ho .Čímž znemožnují prodej nemovitosti .Mohu se nějak bránit? předem děkuji za odpověď. klempir123

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.12 21:45

Dobrý den. Pokud byla uvalena exekuce na nemovitost, pak s ní nikdo nakládat nesmí nijak. Je to maření úředního výkonu a to je trestný čin. Takže podejte trestní oznámení a tuto skutečnost oznamte i příslušnému exekutorskému úřadu. Jde přece i o Váš majetek...

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.