Půjčka od čstsp

Od: Datum: 14.12.12 17:32 odpovědí: 3 změna: 14.12.12 19:14

dobry den prosim vas nevite co znamena - Půjčka od ČSTSP


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.12.12 17:37
avatar

Půjčka od ČSTPS je dnes už unikátním produktem, sama o sobě už téměř nefunguje. Dříve se tato půjčka vztahovala hlavně na novomanžele a rodiny s dětmi, byla s ní k dispozici i vkladní knížka s výnosem 4%ročně. Podobnou půjčku jako je tato zajišťovala dříve Živnostenská banka, která dnes už neexistuje. Dnes už tomu tak není. Představuje obyčejnou možnost úvěru, kterou může využít každý člověk k zajištění svých aktuálních potřeb. Tato půjčka je velice tvárná, protože není předem dáno na jaké účely mají peníze přijít. Mužete si tedy za tyto peníze koupit auto nebo klidně dovolenou či zrekonstruovat kuchyň. Žádost o půjčku je také velice jednoduchá, až by se očekávalo, že u bankovní společnosti bude zažádat si o půjčku složitější. Jednoduše odešlete formulář o tom, že žádáte o půjčku a o zbytek se už postará společnost.

Možná se zdá, že je vše jednoduché a že za Vás vše zařídí banka, ale bohužel tomu tak není. Musíte samozřejmě doložit potřebné dokumety, jako je potvrzení o výši příjmu, nejlépe dva doklady totožnosti a podmínkou je, že musíte být starší 18 let. Pokud jste vedeni v registru dlužníků _ i to je velký problém. Nemuseli byste úvěr dostat. Úvěr je výhodný hlavně v tom, že nemá tak vysoký úrok, ale také ho nedostane každý.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: robin33
Datum: 14.12.12 17:45

dekuji za odpoved

Datum: 14.12.12 19:14
avatar

Půjčka - neboli v tomto případě úvěr je poskytnutí finančních prostředků za úplatu.

ČSTSP - Česká státní spořitelna -dřívější poskytovatel půjček

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.