Dešťová voda a její uskladnění pro zvířata

Od: Datum: 07.08.12 00:08 odpovědí: 6 změna: 07.08.12 14:09

Ahoj všem,

zajímalo by mě, při jaké teplotě se dešťová voda v nádrži (1000l) se začne kazit, je to voda pro zvířata.

Děkuji,

Jakub.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 07.08.12 00:34

Voda musí být v podzemní nádrži,nebo se kazí docela rychle.Na volném prostranství je vadná už 3tí den.Voda sice nesmrdí ale zvířatům ji dát je riziko.

Od: skorpin*
Datum: 07.08.12 01:53

a co třeba starý kamenný sklep? je mi jasné, že naslunci voda bude za pár dní studená, ale dávat velkou bečku do hlíny se mě moc nechce, práce je dost i jiné, tak bych našel i jiné řešení :/

doplněno 07.08.12 01:54:

* ne studená ale zkažená, kecám už nesmysly :D

Datum: 07.08.12 10:09

Na volném prostranství se vám udělá na stěnách bečky zelelená řasa. Ve studeném sklepě by voda mohla vydržet asi týden. Osobně bych ale dešťovou vodu nepodávala domácím zvířatům. Měli by dostávat čerstvou pitnou vodu. Pokud několik dnů neprší, tak vám déšť spláchne do bečky tolik nečistot, že mohou ohrozit i zdraví zvířat.

Od: bbbrouk
Datum: 07.08.12 12:51

Já bych to zvířatům nedával.Na střeše je plno bordelu a pak to voda smyje a pijí to.To jste takový skrblík,že je vám líto trochu vody obyčejné dát jim?

Od: skorpin*
Datum: 07.08.12 14:03

Dávat jim obyčejnou vodu by mě přišlo o dost levnější než kupovat nádrž, hadice, a rýny, jenže voda tam kde jsou zvířata neni... takže jedině dovážet...

Od: ron*
Datum: 07.08.12 14:09

Dobrý den.

Dešťovou vodu používám pouze k zalévání zahrady. Dávat zvířatům ji nedoporučuji. Je v ní plno nečistot a vzhledem k problémům s uchováním se to nemůže vyplatit.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.