Jaké nůžky na živý plot?

Od: Datum: 06.08.12 21:54 odpovědí: 3 změna: 07.08.12 21:52

Dobrý den,

chystám se kupovat nové nůžky na živý plot. Ovšem ještě přesně nevím jaké. Mohl by mi někdo poradit jaké nůžky bych měl koupit? Jaká značka je nejlepší, a hlavně nejkvalitnější? O cenu mi moc nejde, hlavně o kvalitu děkuji!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 06.08.12 22:13

Dobrý den. U elektrických nůžek je důležité si vyzkoušet, jak se vám bude pracovat. Zda potřebujete stříhat dlouhé živé ploty, nebo jen 30 metrů tújí. Na to stačí 50 cm dlouhé nůžky a může s tím nářadím pracovat i žena. Není to těžké. První nůžky jsme koupili 60 cm, zbytečně dlouhé, špatná manipulace, těžké, když stříháte nahoře. (Dárek rodině) Léta používáme jedny elektrické nůžky zn.Bosch, žádná závada.

Datum: 07.08.12 21:52

kopil jsem si florabestky z lídlu a šlapou jak fík,lišta akorát a cena supr ,bez problému stříhají i smrky

Od: ladaadal*
Datum: 07.08.12 07:55

V tomhle ti opravdu moc neporadíme, když nevíme, co máš doma za rostliny a hlavně kolik toho máš. Na 20 tůjí je asi zbytečný kupovat motorové, ale s elektrickýma bys zámecký park asi těžko ostříhal za jednu sezonu a to se to stříhá 2x - 3x.*smich*.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.