Elektrické vedení

Od: Datum: 06.08.12 17:29 odpovědí: 5 změna: 07.08.12 11:19

Dobrý den ,

mám otázku chystám se zhrnout starý dům a částečně rekonstruovat ale na části domu která pujde k demolici je přidělaná konzola se vzdušným vedením. Dnes sem byl na ČEZU a řekli že to předělají ale na mé náklady . Nemá někdo zkušenost jak na ně vyzrát abych to nemusel platit zdá se mi že vyhazovat 50 tísíc jak mi řekli ba ne ještě více je trošku vyhozené prachy pro mě . Jako docela mě to naštvalo 20 let ta konzola tam je na našem pozemku na našem baráku a nikdy nic oni nezaplatili a když to chcu předělat tak leda na své naklady ... trošku blbé bych řekl .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.12 21:38

Nechal bych to vypnout a prozatímně stočit na sloup a ke sloupu dát provizorně stavební rozvaděč, abych měl proud. Po rekonstrukci bych tam nechal to vrchní vedení zase dát. Možná, že by se jim už nechtělo ty dráty dát zpět a dali by tam kabel zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.12 21:51

Pokud to vedení nevede pouze k vám, ale pokračuje dál - normální rozvod, pak v podstatě nemáte šanci. Pokud končí u vás, tak už vůbec ne. Koukněte na elektrika.cz, najděte, také to tam řeší..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.12 11:19

To takjan :

Tazateli se jedná pouze o odpojení jeho přípojky zavěšené na konzoli na domě a případně její změnu na kabel, tak jaképak vedení ještě dál?

doplněno 07.08.12 11:21:

Omlouvám se, ono to bude asi průběžné vedení chycené na konzoli na jeho domu. Nezbývá mu, než tam nechat torzo budovy jako pozůstatek z II. WW.:))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.12 21:57

Určitě to pro Vás bude placená služba směrem k ČEZu, ale ta částka, kterou uvádíte, se mi zdá opravdu moc vyskoká.

Jste si jistý, že jste se s úředníkem Čezu dobře pochopili?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: svatoslav
Datum: 07.08.12 06:53

Vedení vede dále k dalším domum . na čezu říkali že mi pošloutechnika a tn mi řekne cílovo částku ale že to muže být i 50 tísíc kdyby mělidělat noví sloup a nove táhnout dráty .

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.