Mám dát parapet nebo dažbu?

Od: Datum: 06.08.12 17:16 odpovědí: 4 změna: 07.08.12 19:45

Ahoj všem , dokončil jsem zateplení zdi pod oknem ( balkon v paneláku ) a potřebuju pořešit co dál . Mam dát normální parapet?

Montáž parapetu - do spodní části bych dal 2cm polistyrénu a pak parapet ,kterej zaháčkuju pod okno .

Montáž dlaždic místo parapetu - do spodní části dám cca 7cm polistyrénu a na to dám dlažbu ,kterou dám až k rámu okna . Tady se mi líbí to ,že bude polistyrén zasahovat až do rámu okna .

Na balkon prší jen trochu . Díky za radu .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.12 17:19

a ť nemusím zakládat další téma , tak potřebuju vědět jak dodělat zateplení . Je to vchod do pokojez balkonu . Díky za rady

Od: mowla*
Datum: 06.08.12 17:28

´Hlasuju´ pro dlažbu (a vyšší izolaci) - spáru mezi dlaždicí a plastem zatěsnit silikonem (kvůli rozdílné tepelné dilataci).

;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.12 17:48

jenom jedna rada?

Datum: 07.08.12 19:45

Měla jsem dlažbu - bylo to studené a spáry byly zašlé, ať jsem je drbala jak chtěl. Působily špinavě. Betonovou desku, která byla studená a ikdyž byla natřená, vypadala fušersky. Dřevěnou desku, která byla natřená a později polepená omyvatelnou tapetou. Teď mám umělohmotný parapet. A nemohu si vynachválit. Je mnohem teplejší, lépe se udržuje. Jen bych nepoužila bílý, na kterém je vidět každičký prášek, ale nějakou pastelovou barvu. ;) Jen má zkušenost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.