Jak připevnit keramiku/porcelán na zeď?

Od: Datum: 14.12.12 04:11 odpovědí: 7 změna: 14.12.12 19:43

Hezký den,

ráda bych pověsila ozdobný porcelánový talíř a výrobky dětí z keramiky na zeď, ale nevím, jak nejlépe tak, aby to nespadlo. Co nalepit zespoda? Jak připevnit, aby se porcelán nerozbil?

Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: radil*
Datum: 14.12.12 05:18

udělat dřevěnou poličku

Ohodnoceno: 0x

Od: sanyo*
Datum: 14.12.12 05:53

Přilepit tyto příchytky dvousložkovým epoxy lepidlem - viz foto , háčky mají v drogeriích, kde mají také ta lepidla. Drží to až neskutečně, doporučuji staré povrchy odmastit lihem, benzinem a pod.

Datum: 14.12.12 06:02

Ještě jsem zapomněl dodat, že háčky ani nemusíte kupovat, stačí jen to lepidlo, pak si nastříhat kousky pevného provázku nebo drátku a tyto kousky zakápnout na obou koncích na pověšovaný předmět, slouží to úplně stejně.

Od: kacenka0017*
Datum: 14.12.12 06:20

moc děkuji za bezva tip, to vypadá opravdu moc dobře

ráda bych vám dala hodnocení "dobrá odpověď", ale nevím jak - poradíte mi, prosím, i s tímto

ještě jednou moc díky

Datum: 14.12.12 12:55

Tak s tím si Kačenko nedělejte žádné starosti, já to taky nevím, můžete se podívat na pár rad , když do kolonky hledat dáte "dobrá odpověď" ( tedy bez těch uvozovek). Ještě "doporadím" výběr lepidla, nekupujte to lepidlo epoxy, které je jakoby v plastové "dvojstříkačce", ale kupte klasické malé tuby s šroubovaným uzávěrem - myslím, že jedna je černá s velkým nápisem A a druhá červená - s nápisem B. Lepidlo má čirou barvu, tedy bezvarvé, jsou to jakoby malinkaté zubní pasty. S těmito si můžete manipulovat jak chcete podle potřeby, stačí jen jedno - nezaměňte nikdy uzávěry, hodně štěstí a radost z tvůrčí činnosti. Zkusím vložit foto.

Datum: 14.12.12 12:59

Ještě dodávám, že předmětné moje lepidlo epoxy na snímku má černou a bílou barvu, po smíchání je barva šedá, ale prodávají i ta bezbarvá., Já jsem s tímto naprosto spokojen.

Datum: 14.12.12 19:43

Řadu porcelánových a keramických výrobků jsem na zeď přilepil silikonem.Jen je potřeba věc na hodinku podepřít,než silikon ztuhne.Používám silikon acetátový(smrdí octem).

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.