Posuvné dveře (stěna)

Od: Datum: 04.08.12 17:39 odpovědí: 7 změna: 23.08.12 14:00

Chtěl bych oddělit chodbu (šírka 2m) od obytného prostoru posuvnými dveřmi. Líbily by se mi přes celou šířku chodby. Jednalo by se tedy o takovou spíše posuvnou stěnu, aby se rám přichytil na zdi a ke stropu. Dveře aby se posouvaly přes sebe do zákrytu. Ale nenašel jsem žádné takové, všude jsou jen se zasouváním do pouzdra nebo po zdi. Ale já chci tak jak je to u skříní, např. dvě 1m křídla a při zasunutí aby se překrývali. Nevíte kde něco takové sehnat? Nebo se to ani neprodává a muselo by se to nechat udělat na zakázku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.12 20:26
avatar

Udělat se dá snad skoro všechno. Ale přiznám se, nějak mě není úplně jasný co vlastně chceš.

To chceš interiérový dveře, nebo dveře od šatní skříně který by jsi použil na chodbě? udělat by šlo obojí, ale jak říkám, nějak ti moc nerozumím, zkus to nějak více rozepsat, nebo dát nějakou fotku či obrázek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.12 20:45

něco mají zde - http://www.salu.cz/kovani-pro-posuvne-dvere.html

nebo jinak na Google je toho spousta ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: door
Datum: 05.08.12 10:11

Mám na mysli přepažit těmi dveřmi chodbu na šířku, tzn mít dveře přes celou šířku chodby, abych nedělal příčku a do ní klasické dveře. Na principu jako je to u právě u skříní. Takže nějaký rám přidělat na zeď a strop a do toho vsadit dvoje posuvně 1m dveře. (2x1m=2m šířka chodby) Při odsunutí by se křídlo posunulo do zákrytu těch druhých dveří. Ale nechci skříňové dveře, musí přece existovat něco obdobného pro interiér, proto se ptám kde se to dá koupit. Google znam taky, ale když nevím jak to tomu řiká, tak se hledá těžko. Všude jsou jen pouzdra do zdi nebo posuv po zdi

Datum: 05.08.12 12:08
avatar

Takže, jestli tomu dobře rozumím, chceš dvoje posuvný dveře, který nezajíždí do žádnýho nesmyslnýho pouzdra, ale jsou vlastně pořád vidět. Jen při otevření budou vlastně obě křídla na sobě. Je to tak?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: door
Datum: 05.08.12 16:49

ano,přesně tak. dá se to někde sehnat?

Datum: 05.08.12 22:37
avatar

Jestli se to dá někde sehnat netuším. Nikdy jsem po tom nepátral, Osobně bych si je udělal sám. A v tvém případě bych se poohlédl po nějakým truhláři. Tohle je malina a neměl by s tím mít žádný problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: potvor
Datum: 23.08.12 14:00

Dobrý den,

řeším přesně tu samou situaci a nedaří se mi najít nějaké cenově rozumné řešení... Nacenění od truhláře mi přišlo na 32.000,- (1800x2000mm; smrk; celoprosklené s connexem). Posunul jste se někam vy?

Díky, P.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.