Jak se bránit zápachu z komína souseda

Od: Datum: 04.08.12 11:27 odpovědí: 2 změna: 04.08.12 19:30

Soused pravděpodobně ve svém kotli spaluje cosi,co produkuje zápach a ten je nalezlý i ve společné zdi. Zapáchá nám celá

chodba, větráme od rána do večera. Policie s tím nechce nic mít, se sousedem není řeč, ačkoliv zápach tam musí mít také.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 04.08.12 12:20

Je komín na tuhá paliva? Pokud komín není vyvložkovaný a soused má větší kotel než třeba a topí úsporně, tak komín může být zadehtovaný a to je smrad. Soused nemusí topiti nevhodným palivem. Je to s podivem, ale soused smrad mít nemusí.

Nám pomohlo vyvložkovat komín a smrdutou zeť okopat až na cihlu a znovu nahodit. Moc jsem vás asi nepotěšila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.12 19:30
avatar

zajděteza starosrou příslušné obce, vysvětlete mu situaci, udělejte šetření na místě, společně napište dopis na příslušný úřad (odbor živ.prostředí, stavební úřad a podobně). Úřady by o tom měly vědět a mělo by to někde být dáno černé na bílém tj.na papír. A´t se tím abývá ten, kdo setím zabývat má. Policie přímo s tímto podle mě nemá co do činění.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.