Zvláštní vůně prádla ze sušičky

Od: Datum: 01.08.12 17:39 odpovědí: 3 změna: 13.09.12 12:56

Dobrý den, potřebovali bychom poradit co máme udělat, aby prádlo ze sušičky vonělo a nesmrdělo. Když je totiž vytáhneme ze sušičky, je cítit jakoby od oleje či nějakého mazadla. Zdá se nám, že sušička za to nemůže, ale spíše pračka, která je nová jen pár měsíců a prádlo je již cítit ještě mokré z pračky. U staré pračky nám prádlo ze sušičky krásně vonělo po aviváži, kterou manželka přidává do praní. Myslíte si, že je to důvod k reklamaci pračky. Děkuji za rady..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 01.08.12 18:42
avatar
Ano,samozřejmě,že to je pádný důvod,či snad chcete,aby vám prádlo smrdělo dále?!Já vyperu-voní,vysuším v sušičce-voní...Nechejte ji ihned vyměnit,nebo ať vám vrátí peníze!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fiik®
Datum: 13.09.12 08:48

Nebo před reklamací zkuste dát pračku na nejvyšší teplotu (90-95 °C) a nalejte do ní trošku octu a uvídí co to udělá třeba by to mohlo pomoct ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.12 12:56
avatar

Buben pračky se obvykle vyrábí lisováním. Pro lisování potřebujete vysokotlaké mazadlo, aby lis svým tahem a tlakem plech nerozrušil, aby by se v bubnu nenadělaly mikrotrhliny. Tohle mazadlo zůstává zalisované do plechů, dokud se časem nevypere. Proto se doporučuje u nových praček několikrát za sebou projet celý prací cyklus. Není váš problém v tomto místě?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.