Kastlová okna - demontáž

Od: Datum: 01.08.12 10:15 odpovědí: 2 změna: 02.08.12 08:04

Dobrý den, mám dotaz ohledně kastlových oken, která budu měnit za plastová. Z důvodu šetření jsem se rozhodl demontáž provést sám. Vzhledem k tomu, že budu dělat fasádu, mám špalety obouchané na cihlu a tak si myslím, že když rám dole rozříznu a měli by jít v pohodě ven. Jen mě známý říkal, že se rám kotvil do zdi vrutama? Je to možný? Popř. kam se ty vruty dávali, páč se mě nechce ještě opalovat ty vrstvy staré barvy abych našel hlavičky...

Demontáž chci dělat až ráno, až dojedou s novými okny, aby se mě nestalo, že budou mít třeba špatný rozměr, nebo nějaké poškození ( nechci mít několik dní místo okna otvor pro zloděle...)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.12 11:09
avatar
Vrtutama ne, ale tak 4 lavičníky tam budou. Bývají na vnitřním rámu. Někdy jsou i vidět, jindy se musí najít. Když nejdou vytáhnout, říznout flexou a je to.
Pak to dole řízni, vypač spodek trochu nahoru a sraz strany k sobě. Pak to už půjde ven. Jen bacha, někdy bývá nahoře všechno možný, tak ať ti to nespadne na hlavu.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.08.12 08:04
avatar

Dejte těm klukům 1000,-kč a oni s radostí vybourají.Dělají to každý den.Furt vás to vyjde levněji,než by si účtovala firma a vy se nenadřete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.