Problém s pistolí na PUR pěnu

Od: Datum: 30.07.12 09:40 odpovědí: 2 změna: 30.07.12 20:00

dobrý den. nějakou dobu jsem spokojeně koužíval pistoli na PUR pěnu, až do té doby co mi minulý týden spadla z lešení. pro dobrou zkušenost jsem vzal tu samou (http://www.melichar.cz/produk…stole-na-pu-peny-proteco.html).

Nicméně po nasazení pěny jsem zjistil že né úplně těsní a pěna okolo šroubení lehce utíká. Rozhodl jsem se, že tedy pěnu raději vyšroubuji, aby nedocházelo k úniku A co se nestalo, pixla s pěnou se sama nezajistila a celý zbytek vystříkal ven.

Nemáte s tím nějaké zukušnosti, rady?

díky moc

doplněno 30.07.12 09:55:

ještě pro doplnění, používám pěnu TEKAPUR P nízkoexpanzní
a ještě jeden dotaz, jako čistič používám Master Sil a zdá se mi, že má šroubení vyšší než jiné čističe a proto po našroubování do pistole nefunguje (ventil se nestlačí). Může to být tak nebo je to blbost?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.12 10:58

Stát se to může,budte rád že jste to neměl ve tváři.Ted na otázku,mohlo se stát že byla nějaká nečistota v místě kde se šroubuje pěna do pistole,mohlo se stát že je zaseklá kulička v pistoli.Zkuste vyčistit a dát pěnu novou,Mohl jstespolu s pěnou vytátnout i tu kuličku co tlačí na pístek pěny a ona se nezajistila.Podívejte se na datum spotřeby pěny jestli není prošlá.master sil neznám,pokud Vám to funguje u jiných,prdte na něj,zas takový rozdíl v ceně snad není.Prohlédněte pistoli,vyčistěte nečistoty a zkuste novou pěnu a dotáhnout.Jinačí problém nevidím,pistole na pur pěnu není zase tak moc složitý výrobek.Hodně štěstí.

Datum: 30.07.12 20:00

Také mohla být vada na té pěně.Prostě se občas podaří udělat zmetek!nevím z kolika jestli z 10 či 15 krabic pěn se toto stalo na asi 3 ks pěn.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.