Dar - zon

Od: Datum: 29.07.12 15:33 odpovědí: 10 změna: 25.05.15 17:40

Prosím Vás jaké máte stímto produktem zkušenosti , opravdu tak funguje jak to píši na internetu na odkazech .Dipólová anténa DAR-ZON (Odrušovačka geopatogenních zón) .

Děkuji všem za příspěvkySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 29.07.12 15:42

No - určitě to funguje tak, jak popisují prodejci na internetu - přece kdyby to nebyla pravda, nemohli by to napsat, ne?

Já mám ale na geopatogenní zóny lepší recept - sedmičku dobrého červeného a k tomu nějakou dobrůtku (olivy, sýr).

*uf**zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.07.12 16:43
avatar

To je až druhotná otázka. První,co si musíte vyřešit, je, zda patogenní zóny existují.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cepagis*
Datum: 29.07.12 17:23

Zkušenosti s tím sice nemám, ale za dvě stovky je ta blbost snad i koupitelná. Jinak co jsem si o tom přečetl - takové snůšce nesmyslů, která je zvýrazněna několika technickými termíny snad nemůže technicky vzdělaný člověk věřit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kepio*
Datum: 29.07.12 20:00

Já moc na geopatogénní zony moc nevěřím ,ale přestěhovali jsme se do jiného bytu a od té doby co tam spím a to trvá již 3 měsíc jsem ráno víc rozlámaný než jdu spát.Proto jsem začal pátrat potom co by to mohlo způsobovat .Vím můžete namítnout posunout postel, avšak v mém případě to nejde máme sklápěcí postel a je zabudována do obývací stěny.Myslím si také že za 200kč se to může zkusit ,akorát jsem si myslel že stím má již někdo nějaké zkušenosti ,člověk mnohdy utratí za větší kravinu i více peněz

Datum: 29.07.12 20:16
avatar

V každím případě je to pěkný artefakt. Když nic jiného, zůstane vám estetický zážitek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 29.07.12 20:18

Já myslím, že problémem bude spíše postel, než geopatogenní zóna... ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kepio*
Datum: 30.07.12 05:09

Dřive jsem stím neměl problém a to tu postel mám již 6 rokem

Od: hop®
Datum: 29.07.12 20:26
avatar

Tak jsem nakonec neodolal a vyhledal:

DAR-ZON spirála na odrušení geopatogenních zón
Dipólová anténa pro rušení vlivu zón
Mnoho prvková anténa podle přiloženého popisu a zobrazení ruší část nepříznivých vlivů, které způsobují vícesložkové elektromagnetické vlny při jejich působení a koncentraci geoanomálními zónami.Antény jsou uspořádány symetricky na osu a postaveny po směru zemského magnetického pole, pro zajištění stejného ovlivnění všech jejich prvků.
Jelikož jsou vždy dva a dva dipóly pootočeny a 180° je výsledný rezonanční kmitočet vždy v protifázi a tím roven nule. Anténa se proto nemůže stát zářičem,ani neposouvá stávající pole jinam.Tímto se zabraňuje dalšímu šíření a interakcím elektromagnetického smogu v uzavřených prostorách a mimo ně.Anténa je provedena z kvalitní měděné vrstvy na sklolaminátu.Konstrukce antény i simulace její funkce je zpracována s maximální možnou přesností na počítači.Anténu je možno uzemnit v jejím geometrickém středu pro zvýšení účinnosti.Rozměry antény jsou voleny s ohledem na faktor zkrácení pro daný materiál,nejvíce škodlivé pásma elektromagnetického záření a minimální rozměry prvků.Pro správnou činnost musí být anténa nasměrována přesně po směru magnetického pole země,SEVER-JIH pokud možno na střed vytyčené zóny.Anténa působí přibližně v okruhu 3m od středu destičky.Nedoporučujeme přikrývat žádným kovem nebo umělou hmotou. Je možno použití více kusů v jednom prostoru,každá anténa působí samostatně,neovlivňuje druhou a zvyšuje účinek. Doporučujeme občas otřít deštičku vlhkou hadrou od prachu a přitom zkontrolovat její nasměrování. Tato anténa je první technicky propracované zařízení, které má prokazatelně pozitivní účinek i proti statickým polím a vyzařováním televizorů i monitorů a není jenom fetišem či amuietem pro ovlivnění psychiky.Podobnost se čtyřlístkem pro štěstí však není jistá náhodná,vzdyť v přírodě všechno souvisí se vším.
UPOZORNĚNÍ:- V prvních dnech se může dostavit mírné zhoršení stavu v důsledku reakce organismu při přechodu organismu na jiný, zdravější režim.Asi po týdnu se stav rychle zlepší.
Je neuvěřitelné, co se dá nabídnout k prodeji...
Ohodnoceno: 1x
 
Od: kuba52
Datum: 23.05.15 15:42

Mohu potvrdit, že to funguje. Používám tuto věcičku již 35 let, dříve jsem míval problémy (bolesti zad), po umístění anteny pod postel, se boleti vytratily.Před pěti léty jsme se přestěhovali a já si anténu špatně nasměroval, během měsíce se bolesti zad vrátily, po úpravě směru je vše opět v pořádku. Antenu jsem nekupoval, dostal jsem ji, člověk, který mi ji dal ji měl velmi dobře otestovanou, zcela utajeně ji dával pod postel svému příbuznému, který míval časté ledvinové koliky, do týdne problémy vždy ustaly, když anténa byla odstraněna, problémy se ihned vracely. Dotyčný "nemocný" o existenci antény přitom nevěděl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kepio*
Datum: 25.05.15 17:40

Po delším užíváni i umně mohu říc že bolesti zad z velké časti ustoupili.

Určitě si jí tam nechám .Mně pomohla.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.