Čím nabarvit borovou šišku vs sníh

Od: Datum: 24.07.12 20:04 odpovědí: 4 změna: 27.07.12 20:00

Kdo mi poradí jak a čím nabarvit borovou šišku tak, aby po nabarvení vypadala jako kdyby na ní napadal sníh?

Sprey, ktrým se stříkají motivy na sklo je špatný. Myslel jsem si něčím naipregnovat a teprve potom stříknout, ale vyzkoušel jsem lecos pořád to není ono.

Děkuji za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: h
Datum: 24.07.12 20:17

kup sprej na rostliny

Datum: 25.07.12 18:01

Zasněžené šišky se dělají úplně jednoduše- vezmete si lepidlo (já používala lepidlo na tapety), šišku namočíte do lepidla, necháte okapat a strčíte do prášku na praní.Necháte zaschnout a je hotovo ;).

doplněno 25.07.12 18:25:

Ještě mě napadlo, že se dá koupit umělý sníh (sprej nebo i prášek) - s tím by to určitě také šlo...

doplněno 25.07.12 18:29:

Jé ted jsem si všimla, že sprej už máte s neúspěchem vyzkoušený...:D

Datum: 25.07.12 19:41

Také to jde do lepidla a do strouhaného kokosu, ještě to krásně voní, a nebo kombinace prášku na praní a kokosu. Potom přestříkat průhledným lakem.

Datum: 27.07.12 20:00

sníh super imitujte malými kuličkami polystyrenu, vznikají při broušení hrubším smirkem (klasika u paneláků venku)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.