Pračka Ariston

Od: Datum: 23.07.12 11:26 odpovědí: 2 změna: 23.07.12 12:51

Potřebujeme domů novou pračku , která vypere více prádla najednou. Uvažujeme o této pračce Ariston , ale nevím jestli je to kvalitní značka. Nejdříve jsme o ní ani neuvažovali, ale pak vyšel v časopise dTest članek o ledničkách kde Ariston docela chválili z hlediska spolehlivosti. Takže ted je to náš favorit. Máte s ní někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.12 12:34

Při nedávném setkání s naším "rodinným" opravářem ( 60-tník, mnohaletá praxe zajištěna ) jsem mu položil otázku, týkající se výběru nové pračky. Dostalo se mi 10-minutové přednášky, který byla hodnotná a obsahovala informace víceméně z praxe. Doporučoval se mi vyhnout značkám typu Whirpool, Candy aj.

Proti pračkám značek Siemens, AEG aj. sice nic nenamítal, vyzdvihoval je po stránce provedení, ale zároveň upozorňoval na drahé náhradní díly - převážně řídící jednotku.

Doporučoval se vyhnout pračkám s horním plněním, zřízení přepěťové ochrany... upozorňoval, že dnešní pračky jsou konstruovány na pár let... že výroba se přesunula na východ, a kvalita poklesla..

Ze značek doporučoval Ariston. Prý je zapotřebí dát si pozor na verzi - "zgerby" pocházející z Turecka, kvalitní z Itálie.

Pro ověření jsem se optal známého - prodejce elektra, který by mě v žádném případě nelhal a tvrdil, že Ariston patří k značkám, které v blízké době přestanou prodávat - vzhled k vysoké poruchovosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 23.07.12 12:51

Doporučuji Whirlpool AWE 9629 nezklame vás http://www.zalevno.cz/z/47157…rni-plneni/whirlpool-awe-9629

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.