Šíleně nahlas hudba

Od: Datum: 22.07.12 12:32 odpovědí: 10 změna: 13.08.12 15:40

Jeden s prominutím kokot si na celé 4 bloky domů monžá i 5 bloků v Oldřichově ulici v Nuslích ( nebydlíte zde někdo a nemáte s tímto hovadem také problém? V jednotě je síla ), pouští neuvěřitelně nahlas hudbu, volala jsem policii a ta mi řekla, že když to není po 22h, tak co teď s tím - kdybych si pouštěla já svůj black metal nebo naopak vážnou hudbu, tak by se to také tomu idiotovi nemuselo líbit - proč jsou lidi tak bezohlední a netolerují, že ne každý poslouchá tu hudbu, co oni? Co mi poradíte? Vůbec nevím, od kterého blba ta hudba vychází, ale slyšet je zaručeně.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.12 12:41
avatar

Volej 156, případně 158, oznam jim nadměrný hluk, veřejné provozování hudby. Pokud se budou cukat, tak jim pohroz policejní inspekcí. To by bylo, abych je za své peníze nepřiměl k činnosti.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nems
Datum: 22.07.12 12:44

To pravdu díš, platíme je, tak by aspoň něco malého pro nás mohli udělat.

Od: instalater*
Datum: 22.07.12 12:57

To už je veřejná produkce hudby . Na to už by mohla OSA . *ua* Lido jsou bezohledný hovada. Napřed musíte lokalizovat a pak chytit pod žrádlo. Naše slavná policie placená z našich daní má jinačí starosti. Vybírá pokuty za parkování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 22.07.12 13:36
avatar

Na kde jakém koncertu,festivalu se měří hluk,zda decibely nepřekračují zdraví ohrožující mez a hned jim dávají velké pokuty,když ji překročí,tak proč to nezměřit tomu ,,výlupkovi,,?Dát mu pokutu,až se ,,prohne,,a příště si to rozmyslí!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.08.12 10:06
avatar

Bydlel jsem v podnájmu v paneláku ve třetím patře a měl jsem stejný problém. Pod námi bydleli v podnájmu dva lidé, pár ... asi ukrajinci nebo z ruska. Moc dobře česky neuměli. Ten kluk ano, tak holka moc ne. A hudbu pouštěl hlavně ten kluk. Trvalo to asi čtvrt roku, než jsem vyhrál. A jak jsem to udělal? Chodil jsem jim bušit na dveře. Poprvé jsem zazvonil, hudba se ztišila. Další den jsem musel jít znovu zazvonit a to otevřela ta holka, prej CO JE?! Tak jsem jí řekl ať to ztiší a v tom přišel ten kluk. Řekl jo, já to ztišim. Ztišil. Pár dnů na to vyhrávali do půl jedené v noci. To jsem zázrakem přežil. Pak jednou v neděli začali vyhrávat v 9 ráno a hráli do 21:59. Pak zase po příchodu z práce, rámus .. tak tam jdu, zvoním, a nic. Tak jsem VŠÍ silou zabušil hodněkrát na dveře a čekal. Za chvilku klid, až do noci. Po nějaké době zase, rámus. Nejhorší bylo, že poslouchal disco, trance a podobný hovadiny. Tak jsem to udělal jednoduše. Byl jsem zrovna ten den u holiče a měl jsem vlasy na krátko. Oblékl jsem si tedy maskáče (takové ty bíle, co nosí ultrapravičáci nebo skinheadi a pod.) Vzal jsem do ruky největší nůž, co jsem měl v kuchyni, horní půlku těla jsem měl bez trika. A šel jsem na něj. Přítelkyně se bála, prý abych nedostal. Ale já neměl jinou možnost, vyrazil jsem. Zvoním a nic ... tak jsem chtěl zabušit, ale jak jsem byl rozpálenej (věřte, že mi srdce málem vyskočilo z těla!) ... tak jsem začal kopat do dveří. Vší silou, divím se, že nevylítli z pantů. Ztišili to. Mě to sle nestačilo, opřel jsem se o zvonek a stál a stál a stál. Pak jsem ještě jednou kopnul do dveří a stál proti kukátku .. skoro jak rambo, roztažený nohy, zamračenej výraz, vyprsenej a nůž v ruce. Po téhle asi 5ti minutové terapii byl už navždy pokoj. Sousedi, když jsem o tom s nimi pak mluvil, mě chválili. Sousedce co bydlí vedle nich jsem se omlouval za bordel, ale prý když to viděla, tak mi za dveřma fandila a držela palce :)

Čili moje rada. Pokud přesně víte, kdo to je, zajděte tam. Jestli máte možnost, pošlete tam někoho kdo se nebojí. Běžte tam ve dvou. Buště mu na dveře, zvoňte. Dejte mu do zvonku sirku, neodcházejte, pokud jen ztlumí hudbu, chtějte aby vylezl ven. Dále se taky poraďte s jeho sousedy, obejděte je všechny, domluvte se na něm. Musíte mu zkrátka ukázat, že takhle ne a že se budete bránit. Ono totiž pokud tohle člověk dělá, tak není vychován k solidaritě a bohužel ho fakt ani trochu nenapadne, že by to mohl být problém.

Mám třeba kamaráda a když jsem k němu přišel jednou takhle v noci po sezení v hospodě, tak pustil hudbu nahlas, v paneláku. Tak jsem mu jí ztišil a on se divil. Převyprávěl jsem mu tenhle příběh a řekl že to chápe a kašle na to. Opravdu někteří lidé to nedělají schválně, prostě jim to nedochází a musí se jim to vysvětlit.

Hodně štěstí :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.08.12 11:14
avatar

dobrý jinak pokud chcete souseda dostat na chodbu stačí mu vyhodit hlavní jistič od bytu *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.12 11:16
avatar

jjj to jsem zapomněl dodat, to je to nejlepší :) Mě to jednou udělali na koleji. Pustil jsem nahlas hudbu a šel jsem na nákup. A když jsem přišel, bylo ticho a všechno vypnutý. Normálně mě vypnuli (a zas nahodili) hlavní jistič. Dosti účinné :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.12 12:39
avatar

Ještě jde také o to, zda ten k... není čirou náhodou nepřizpůsobivý občan z etnické menšiny. Pak v tom případě neuděláte vůbec nic.

Já zažívám něco podobného, když s podobnou rodinou sousedíme společnou zdí a mohli bychom pořádat diskotéky do noci. Samozřejmě jsem už na ně šel, vyrojilo se jich několik a doporučili mi, ať si jdu klidně zavolat koho chci, protože je všichni znají a nic jim neudělají.

Učinil jsem to a měli pravdu, nicméně ještě přitvrdili.

Takže v tom případě pouze velké ucpávky do uší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.12 12:41
avatar

Cikány ve vchodě pokud vím nemáme ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 13.08.12 15:40

*tuc**ua*Pokuste se to řešit přes obecní úřad jsou na to zákony jako třeba domovní řád.*vtip*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.