Špaletová okna - zapůjčení frézy

Od: Datum: 21.07.12 10:01 odpovědí: 5 změna: 21.07.12 11:48

Dobré dopoledne, nevíte prosím, jestli se dá někde zapůjčit fréza nebo je někde možné, aby mi udělali širší drážku na distanční rámeček?

Děkuji

JD

doplněno 21.07.12 10:35:

Ještě jedna out off topic - nevíte, jestli se dá někde zjistit, kdo kdy nabyl jakou nemovitost? Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.12 10:08

frezu vam asi nikdo nepujci,na spaletaky uz nema kazdy stolar,ale zkuste se zeptat nejakeho kolem vas,treba bude ochotny vam to udelat,hledali jsme stolare ktery vyrabi spaletaky moc jich neni.

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 21.07.12 10:21

Zapůjčit se dá skoro cokoli - ale jak kde (ve které lokalotě - asi byste nebyl ochoten si pro ni jet přes půl republiky) - takže se poptejte ´v místě´. Než ale takto ´choulostivou´ práci dělat ruční frézkou, doporučil bych kontaktovat nějakého truhláře/stolaře (opět v místě) a domluvit se s ním. Jednak má strojní vybavení, které se půjčuje obtížně a jednak - či spíše hlavně, má se dřevem zkušenosti.

doplněno 21.07.12 10:42:

Pokud jsou dřevěná okna ve stavu schopném renovace, vždycky se ´přimlouvám´ za jejich zachování, i když je to většinou dražší, než plasťáky - nějak mi umělá hmota k pěkné architektuře ´nesedí´...

;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.07.12 10:46

Tohle je starý činžovní barák s okanama do vnitrobloku... :( nicméně, kdyby mi na renovaci památkáři přispěli, rád bych to udělal.

Datum: 21.07.12 10:36

Přemýšlel jsem na ruční frézou, ale mát pravdu, že by to chtělo spíš odborníka, páč jsem to nikdy nedělal. Pořád bojuju s památkářema a plastovýma oknama... :/

Datum: 21.07.12 11:48

Jde to udělat normální vrchní frézkou, úplně v pohodě:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.