Cena za krov

Od: Datum: 20.07.12 19:04 odpovědí: 6 změna: 23.07.12 11:17

Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli je cena 55000,- za stavbu krovu na tenhle domek slušná nebo je to drahé? je to jen za práci dřevo máme vlastní plocha střechy je 155m http://www.euroline.cz/cz/pro…ail-domu/RD-Bungalov-963.html

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.12 19:19

Pouze za krov se mne zdá cena dosti velká mne dělaly krov i s pokládkou tašek za 45000,-se vším všudy krov latě zařezán tašek pokládka atd a k tomu háky na okapy a plocha střechy byla 220.mzkuste si udělat nabídky firem, soukromníků a vyberte nejlevnější tot moje rada Každý musí peníze tvrdě vydělat tak proč je vyhazovat.

Ohodnoceno: 1x

Od: syfrig*
Datum: 21.07.12 16:09

Dobry den,muzete mi dat kontakt na firmu co Vam delala strechu?Cenu se mi zda slusna-dekuji

Datum: 21.07.12 16:26

Drahé. Za 100 tísíc materiál a 100 tisíc práce jsme postavili kompletní skelet dřevostavby o dvou podlažích (cca 90 m2 zastavěno) vč. stř. krytiny, klempířiny,...

Datum: 21.07.12 21:26

Podle mně je pro posuzení ceny za práci podstatná technologie provedení.

Jiná cena bude v případě zbíjených vazníků, které podle připravené šablony stluče dokupy i neandrtálec.

Jiná cena bude v případě krovu provedeného klasickou technologií za použití dlabů a čepů, jestli to ještě vůbec někdo takto klasicky dělá.

Datum: 21.07.12 21:38

Vámi uvedená cena je asi reálná.Cena za montáž se pohybuje mezi 6 - 7 tis.Kč za kubík smontovaného dřeva.

Zde v Praze mám známého který montuje běžnou sedlovou střechu(krov) v uvedeném rozmezí.Pokud by to někoho zajímalo,stačí vygooglovat GROUND SPEED.Staví taky nízkoenergetické domy do dvou mil.na klíč.

Datum: 23.07.12 11:17

Drahé, nevím odkud jste, ale tady to kluci dělali známému (podobnou střechu, možná i větší) za 30.000 a krov měli za víkend hotový.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.