Tekuté prací prášky

Od: Datum: 20.07.12 17:24 odpovědí: 12 změna: 22.07.12 13:54

Zdravím-chtěla jsem se zeptat jaké s tím máte zkušenosti teprve včera jsem si koupila v lidlu-chci vyzkoušet,jsem zvědavá jak si poradí se skvrnama,t obyčejné prášky hrozně zanáší šuplík!Taky jsem slyšela,že se dá vyrobit i gel doma z dostupných surovin z drogérie,nevíte jak na to?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 20.07.12 17:42

Také jsem používala tekuté prací prášky a nyní jedině gelové polštářky Ar... jsem s nimi fakt spokojená jsou na bílé a pak i na barevné prádlo a polštářek se vkládá rovnou do bubnu k prádlu .Odpadají aviváže . Prádlo je pěkně čisté a svěže voňavé

Od: viky®
Datum: 20.07.12 17:49

Dobrý den. Tekutý prášek jsem začala používat, jen proto, že to byla novinka. Brzo jsem zjistila, že tekutý prášek i když dám množství, které jsem měla, nevypere některé fleky. Nyní, i když jsem dostala novou pračku Miele, která bere daleko méně prášku, než běžná automatka, používám normální Persil. Stačí málo prášku a všechny fleky jsou vyprány. Já jsem pro normální prášek, Persil. Jen můj názor.

doplněno 20.07.12 18:08:

Proč tekuté prášky nevyperou všechny skvrny?

http://ekonomika.idnes.cz/tek…spx?c=A010911_085727_test_jan

Od: buss®
Datum: 20.07.12 20:45

Ale to je 11 let starý článek, není-liž pravda? Každý výrobce preferuje svůj výrodek a haní cizí.
Každý má jinou zkušenost. Nevěřit a zkoušet.

Datum: 20.07.12 19:25

Jarmulina, sypké prášky jsou lepší, než tekuťáky. Bylo o tom už několikrát v odborných časopisech. Domácí gel jsem také zkoušela, vyrábí se ze sody a mýdla s jelenem a mě to teda nevyhovovalo. Řešilo se to i tady na poraďte, tak pohledejte v archivu...

Od: jarmulina
Datum: 20.07.12 20:34

*modla*-kde najdu ten archív... nejsem tady zběhlá...*hi*

Od: pepr®
Datum: 20.07.12 22:36

Vpravo nahoře je vyhledávač na Poraďte.cz

Datum: 20.07.12 22:24

Vyrobit... chudák pračka.

Datum: 21.07.12 00:11

S tekutymi pracimi prostredky,nemam dobre zkusenosti,Nedavno jsem si koupila v LIdlu Formil s vuni mydla marseille a skvrny nevypere.vune vyvolava pocit cistoty,vzpominka,kdyz jsem prala jelenem,ale tenpral na rozdil od tohoto.zkousela jsem i jine.s jedinym tekutym prostredkem z Lidlu,jsem byla velmi spokojena a hezky vonel-Clasic,nevim z jakeho duvodu,ho prestali dodavat,asi aby neprevalcoval ostatni.Dost jsem si na nej zvykla a stve me,ze uz neni.Jinak pouzivam prasek Formil activ a ten pere dobre.Z jinych kdysi Ariel.

Datum: 21.07.12 00:23

S tekutými prostředky nemám dobré zkušenosti. Vyzkoušela jsem hodně značek, ale prádlo to tak dobře nevypere, jako sypký prášek. Nyní používám tekutý pouze na černé prádlo. Nevím, jaké máte na mysli obyčejné prášky. Já bych ty úplně levné nekupovala, špatně perou.

doplněno 22.07.12 10:37:

Každý výrobce uvádí jiný název, někdo prací gel a jiný prací prostředek. Na barevné a černé prádlo používám tekuté prostředky, jsem spokojená. Pokud máte mastné utěrky, nebo textil od ovoce, tak to tak dobře nevypere. Při praní dek a přehozů používám raději sypký prášek. Dnešní pračky s úsporou vody nedostatečně prádlo vymáchají, proto deky peru v prášku. Tekuté prací prostředky a prášky na praní kupuji z ekonomických důvodů ve větším balení pouze od českých výrobců s dovozem zdarma domů. Tekutý prací prášek z Lídlu může být také dobrý, hodně výrobků z drogerie jsem vyzkoušela a byla jsem spokojená. Každý si musí sám odzkoušet co tekutý prací prostředek vypere a co ne.

doplněno 22.07.12 10:38:

Přikládám foto.

doplněno 22.07.12 10:39:

foto

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.12 00:58

Co míníte "tekutým pracím prostředkem"? Používám už několik let gelový prací prostředek (kupuji v lahvích á 1 nebo 2 litry) a jsem spokojená.

Datum: 22.07.12 10:40

Tewkute, neboli gelove praci prasky zanaseji pracku vice nez si myslite. Cetl jsem spoustu problemu napriklad se zapachem a z 90% to bylo zpusobeno prave gelovym pracim praskem.

Od: ruze®
Datum: 22.07.12 13:54

Dobrý den.Kupuji prášky i gely na střídačku,podle nálady,né ty úplně obyčejné,spíše ty drahší,ale vždy ve velkém balení,když jsou v akci, v globále tím dost ušetříte.Tatramatku -shora plnění jsem měla skoro 15 let,žádný Cal...n jsem nedávala a těleso bylo i po 15 letech čisté a né zanešené,jak ukazují v reklamách.Jen tahají z lidí peníze.Kdyby ,,nezahynula,,na stáří, *smich* tak na ní peru dodnes.Whirpoolku mám 11 let-shora plnění a pere o 106 a snad ještě ,,holka,,nějakou dobu vydrží.Prášek i gely dávám rovnou do prádla a né do šuplíků.Kdo má tvrdou vodu,může přidávat hrubou sodu přímo do prádla,zvýší tím účinek prášku,ale ze začátku ,než se rozpustí to v pračce pěkně rachotí,ale nebojte,nic se nestane,mám to vyzkoušené.Tvrdou vodu sice na bytě nemáme,ale záclony jsou mnohem zářivější,když tu sodu na ně přidám.!;)

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.