Renovace eternit.střechy: polyuretanvá barva

Od: Datum: 20.07.12 16:07 odpovědí: 2 změna: 24.08.12 20:54
avatar

Dobrý den,

máte někdo zkušenost s firmou : HEZČÍ DOMY ( www.hezcidomy.cz), konkrétně s její technologii, renovace eternitových střech? Mají to očistit, napenetrovat a nastříkat nějakou polyuretanovou dvousložkovou barvou.

http://www.natery-fasad.cz/videogalerie.htm

Máte to někdo? Jak jste spokojeni, neloupe se to? Jaká je životnost nátěru atd... moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 20.07.12 18:06

Konkrétně s touto polyuretanovou barvou přímo zkšenst nemám. ale natíral sem enernit barvou Eternal. Je to už cca 3 roky a drží bezvadně. Co je ,ale nedůležitější je pořádné očištění. Já jsem to vzal zelenou nebo modrou skalicí (nevím 100% kterou, ale účinek je stený jen zelená je ekologii šetrnější) asi po 14 dnech jsem celou střechu pořádně "opral" wapkou (rotační tryska). To je asi ta nejhorší a zároveň nejdůležitější práce. Pak natřel dost řidkým Eternalem, nechal zaschnout a pak ještě dvě vrstvy naředěným na natírání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.12 20:54
avatar

A měl jsi nějaký ochranný oblek nebo respirátor? A není to třeba žalovatelné, to čištění wapkou? Ptám se proto, že mě čeká něco podobného a nevím jak moc to nebezpečí vdechnutí azbestových vláken brát vážně, i když rozbíjet krytinu nebudu... prý ale není dobrá jakákoliv mechanická manipulace bez určitých opatření. Navíc máme hodně "vnímavé a dobrosrdečné" sousedy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.