Opraví zip u stanu?

Od: Datum: 13.07.12 23:11 odpovědí: 3 změna: 14.07.12 10:49

Asi před týdnem jsem byla na táboře pod stanem, stan jsem zapůjčila od kamarádky, a kamarád na táboře nechtěně spadl na vchod do ložnice ve stanu a rozbil zip tak, že tam jde nyní nasadit jenom jeden jezdec, a jde posouvat jen jedním směrem. Původně tam byli jezdci dva a dal se zip rozepínat na obě strany. Nyní to nejde, provizorně jsme to spravili, ale kamarádka chce zip nechat opravit, upřesňuji - já to zařizuji, abych mohla stan v pořádku vrátit.
U nás ve městě je čalounictví, kde opravují i rozbité zipy u batohů či u bund. Myslíte, že mi tam zip u vchodu do ložnice opraví a dají nové jezdce, i když se nejedná o opravu batohu nebo bundy? (když jsme balili, ten jeden vypadlý jezdec jsem určitě ve stanu nechala, ale doma při sušení jsem ho už nenašla)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 13.07.12 23:14

Pokud je to "čalounictví" dobré, nebude mít problém vyměnit zip opět za oboustraný... Možná (není-li poškozen samotný zip), i jen vloží jezdce.

doplněno 13.07.12 23:14:

BTW - stačí se tam jít zeptat, ne?

;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucimera*
Datum: 13.07.12 23:22

Řekla bych, že dobré bude. Kamarádce tam měnili zip u batohu, měla to rychle a docela spolehlivě, vypadalo to celkem věrohodně.
Nevím, jestli je poškozený samotný zip, nejspíš ne. Kamarád roztrhl to, co drží ten zip pohromadě (je to ukončené v látce), a pak se zip rozdělil na dvě poloviny a jezdci vypadli ven. Jeden se povedlo nasadit, druhý tam ale už nešel (my jsme osobně byli rádi i za jeden - spát s otevřeným stanem, nevím nevím).
Jistě, skočila bych tam, ale už bohužel nemají otevřeno *smich* Budou mít až v pondělí ráno.
Já jen doufám, že to půjde spravit, jinak bych to asi pěkně schytala. Vlastně už to tak trochu schytávám teď. Když jsem to kamarádce telefonovala, moc nadšená nebyla. Ale - jsou přece horší věci než nějaký rozbitý zip, a jsme přece lidi, tak se to dá řešit v klidu.
Já jsem z toho trochu na prášky a mám nervy v kýblu. Ještě nic půjčeného jsem nezničila (sice jsem to nebyla přímo já, ale i tak na tom mám vinu).

Díky za radu.

Datum: 14.07.12 10:49
avatar

Ahoj, poradila jsem Ti šikovného pana opraváře zipů vnitřní poštou. Tak si to tam přečti. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.