zatepleni stropu

Od: Datum: 11.07.12 11:40 odpovědí: 7 změna: 13.07.12 13:22
Chystam se na zatepleni stropu a potreboval bych posvetit muj plan. Predpokladana sklatba - sdk, parozabrana, drceny polystyren. Proc tento zpusob? Hlavni krirerium je cena. Prostor na polys je 25 cm pod vazniky. Je to dobry napad?
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.12 17:36

Jardu, jen maličkost, zateplit 25 cm polyšem drcenáým je málo...dejte 30 a více..

(takto vydrcen má horší lambdu.)

pozor, polyš netlumí hluk!

Datum: 11.07.12 19:09

neni to dobry napad. nas mame prislovi-vychcany dvakrat trati.uspora tepla minimum a odhlucneni skoro zadne,neskrbli a kup poradnou izolaci.

Datum: 12.07.12 05:33

Tak to jste me nepotesili. Polys neni vlastne jen o pemezich. Mam strop zaveseny na vaznicich a davat izolaci zhora mezi draty je temer nemozne. A co to po vazniky dosypat polysem a na to pak jinou izolaci na vysku vazmiku
Datum: 12.07.12 09:18

Aspon tak bych to já udělal, ta vata opravdu udělá mnohem víc než polyš. Aspoň pokud se ti tam vleze dej na to 10 cm vaty.

Datum: 12.07.12 18:22

Jardu, omluvám se za upřimnost, ale že je téměř nemožné?

takže připouštíte, že je to možné?

Já tvrdím, umím, neumím, chce se mě, nechce se mě...

neexistuje nejde..

Datum: 12.07.12 20:58

Asi si dovedete představit valbovou střechu se zbíjených vazníků. Strop mám zavěšený dvacet cm pod vazníky. Zatím jsem nevymyslel způsob jak se dostat mezi vazníky do rohů baráku. Tak že né že by se mi nechtělo

doplněno 12.07.12 21:00:

Pokud to dosypu pod vazníky polyšem, nemusel bych dávat izolaci komlikovaně mezi dráty.

Datum: 13.07.12 13:22

A co takhle to nechat udělat foukanou izolací a máte po starostech že se někam nedostanete,Na trhu je spousta firem a materiálů.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.