Otevřené dveře na chodbu - kuřák

Od: Datum: 10.07.12 19:03 odpovědí: 3 změna: 10.07.12 20:23

Dobrý den. Je nějak trestné, když si soused nad námi otevře dveře (buď úplně nebo jen na otu) a kouří si v bytě? Už nám to leze na mozek, ten smrad z cigaret a nevím, zda se dá proti tomu bránit. Přímo na chodbě nekouří. Děkuji, Dominik Jarmínský


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 10.07.12 19:37
 

Trestné ne, ale co takle s ním promluvit? A kdyby to nepomohlo tak bych mu tam pouštěl taky nějaký jemu nepříjemný smrad :)

 
Datum: 10.07.12 20:17
 
avatar

Trestné to určitě není, ale doporučil bych si s ním přátelsky domluvit, popř. zeptat se ostatních sousedů, jestli je to také obtěžuje a společně ho navštívit. Myslím, že nemá cenu si dělat mezi sousedy nepřátele a už vůbec bych nedoporučoval dělat mu nějaké schválnosti, to patří do školky a ne mezi dospělé jedince. :)

 
Od: ron*
Datum: 10.07.12 20:23
 

Dobrý den.

Myslím, že jediná možnost je zkusit mu slušně domluvit. Nebo nemáte třeba domovní schůze? Bylo by vhodné probrat to i před ostatními sousedy. Určitě nejste sám, komu to vadí.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.